x-kom hosting

Problem z monitorem (VGA)

PolskiSopel
utworzono
utworzono

 Witam,

Tak jak widać w tytule mam problem z monitorem podpinanym za pomocą kabla VGA i chciałbym się zwrócić z prośbą o pomoc, bądź radę. Ale do rzeczy, monitor ten był nie używany od pewnego czasu, ale pojawiła się potrzeba przepięcia go do innego komputera (prze przepięciem odpaliłem jeszcze na chwilę stary komputer do którego był podpięty i wszystko normalnie działało). No ale niestety okazało się, że z niewiadomych dla mnie przyczyn monitor nie wyświetlał nic więcej poza komunikatem, że jest w trybie uśpienia. Spróbowałem jeszcze wymienić kabel na inny, ale to niczego nie dało. Nadal czarny ekran, a po wciśnięciu któregokolwiek z przycisków na monitorze ten sam komunikat o tym, że sprzęt trwa w trybie uśpienia. Potem próbowałem podpiąć go jeszcze do dwóch innych komputerów (w tym do wyżej wymienionego "starego") ale nie przyniosło to żadnych rezultatów.

 Teraz moje pytanie. Czy jest na to jakaś rada? Czy też może gniazdo nagle przestało działać i sprzęt już stracony? 

Youki
komentarz
komentarz

Innego złącza ten monitor nie ma?

PolskiSopel
komentarz
komentarz
37 minut temu, Youki napisał:

Innego złącza ten monitor nie ma?

Niestety nie

bemol911
komentarz
komentarz

Do jakiego złącza podłączasz monitor ? używasz jakiś przejściówek ? 

PolskiSopel
komentarz
komentarz
2 minuty temu, bemol911 napisał:

Do jakiego złącza podłączasz monitor ? używasz jakiś przejściówek ? 

 Bezpośrednio do VGA. Próbowałem też przejściówką HDMI, ale nic to nie dało

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.