x-kom hosting

Komputer-POWER UP

GokuLegendary
utworzono
utworzono

Witam jakiś czas temu kupiłem nowy komputer śmiga całkiem nieźle ale mam takie przekonanie że mogę wycisnąć z niego dużo więcej i tu moje pytanie. Czy jest jakiś program w którym mogę dostosować najlepsze ustawienia parametrów komputera żeby działał najlepiej jak potrafi? Albo coś w tym stylu.

Youki
komentarz
komentarz

Podaj najpierw konfigurację tego PC, w jakiej grasz rozdzielczości oraz o jakich grach mowa.

 

Sterowniki do GPU aktualne?

GokuLegendary
komentarz
komentarz

Wszystko zawarte czy czegoś brakuje? Gram w 1920x1080, a głównie to CS, Gta V, rust, itp ale ogólnie sama praca komputera jest jakaś taka dziwna. Może sformatować też trzeba.

1.png

2.png

Youki
komentarz
komentarz

Co rozumiesz poprzez dziwna?

Podaj model dysku twardego oraz pokaż zrzut ekranu z programu HD Tune, zakładka Health.

 

GokuLegendary
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Youki napisał:

Podaj model dysku twardego oraz pokaż zrzut ekranu z programu HD Tune, zakładka Health.

 

Gdzie znajdę info o tym? No czasem zamula i nie chodzi aż tak płynnie jak na komputer o (moim zdaniem) dobrych parametrach.

Youki
komentarz
komentarz

Po prostu pokaż zrzut ekranu z tego programu. ;)

GokuLegendary
komentarz
komentarz

 Z HD Tune?

 

bemol911
komentarz
komentarz

Tak, z zakładki Health. 

GokuLegendary
komentarz
komentarz

he.png

  • 2 tygodnie później...
GokuLegendary
komentarz
komentarz

Czy jest tu ktoś jeszcze?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.