x-kom hosting

Straszny spadek prędkości

LoosenUp333
utworzono
utworzono

Witam !

Posiadam internet od orange. Od mniej więcej 3-4 miesięcy jak nie pół roku mój internet ma straszne problemy. Wysoki ping powyżej 100 w grach. Jest niestabilny ten ping. Prędkość pobierania kiedyś na steam to było 1.2 ew. 1.3 mb/s a teraz cudem da się ledwo wycisnąc 0.5 ew. 0.6 mb/s. Router posiadam orginalny od orange. Dodam jeszcze, że teraz oglądnięcie filmu na youtube w 1080p bez wielu ścin graniczy z cudem (bywa tak nawet przy 720p)

Router to konkretniej biały livebox

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Sprawdź prędkość na stronie speedtest.net

Nikt inny nie może w tym czasie korzystać z neta, ani ty nie możesz nic ściągać.

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Oj to niestety na ten moment niemożliwe bo siostra cały czas używa i nie przestanie.

Może w nocy spróbuję

Jakieś inne opcje ?

Proszę

speedtest.jpg

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Siostra poszła do orange i okazało się, że internet nasz był 10 mb jakiś tam mylą mi się one a standardowa neostrada jest 80 i teraz wszystko działa

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Tzn, skończyła wam się umowa na 10mbps i Orange nie powiadomił was, że możecie skorzystać z szybszej opcji ?

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Niestety nie. Po strasznej prędkości działania stwierdziliśmy, że trzeba coś z tym zrobić i siostra musiała pójść do salonu.

Aha i mam jedno pytanie teraz w grach konkretniej Rainbow SIx Siege pokazuje mi się typ nat średni i po wejściu do gry i rozpoczęciu rundy wyrzuca mnie z meczu jak sądzę z powodu jakiegoś spadku tylko nie wiem czemu. Mam pytanie co może pomóc i czy jakimś sposobem da się ten typ nat zmienić na otwarty, który gra zaleca?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jaki masz teraz Internet ?

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Neostrada od orange.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Podaj model routera, jaki używasz.

LoosenUp333
komentarz
komentarz (edytowane)

ten standardowy funbox 2

router funbox.jpg

Dzisiaj grałem po 21 mecz w CS;GO i mój ping nie wiem czemu praktycznie cały czas skakał od 60-70 do 90-100 i powodował jakby lag. Wcześniej natomiast podczas gry w rainbow six siege ping był około 100 ale takich skoków nie było

Edytowane przez LoosenUp333

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.