x-kom hosting

Windows XP problem z oglądaniem streamów

tlxnowotko
utworzono
utworzono


Witam,

Mam problem dotyczący odtwarzania transmisji na żywo na wysłużonym pececie. O ile audio pobiera i odtwarza bez zarutu, tak wideo
jest wyraźnie spowolnione.

Próbowałem starszych i nowszych wersji różnych przeglądarek - Chrome, Firefox, Opera, UC Browser...na każdej z nich problem się
powtarzał.

Jeżeli to ma w czymś pomóc to płynnie odtwarza filmy na youtube przy 240p.

System: XP+SP3, Celeron 2,4 GHz, 2 GB RAM, GeForce 7600 GS 256 MB,~40 GB HDD

Czy zatem można coś zrobić w tej sprawie - konkretna wersja przeglądarki, sterowniki, update sprzętu?

bemol911
komentarz
komentarz

Tutaj problemem jest słabiutki procesor. 

  • 3 tygodnie później...
FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Podaj jaką masz płytę główną, zerkniemy co da się tam włożyć zamiast tego Celerona i ile by to kosztowało. Ostrzegam jednak, że nawet Pentium 4 2,8 GHz nie wystarczy, by sytuacja się jakoś znacznie poprawiła (wiem, bo mam taki procesor w laptopie). Z drugiej strony, zwykłe Pentiumy 4 są tak tanie, że można z tych 10-20 złotych wyskoczyć. Ale zarzuć tym modelem płyty głównej, a nuż się okaże, że będzie można użyć szybszych wersji P4.

Edytowane przez FrogsterPL
  • 7 miesięcy później...
Gość
komentarz
komentarz

tlxnowotko 

A masz zainstalowany  Flash Player aby odtwarzał transmisje na żywo ? Bez tego nic nie odtworzysz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.