x-kom hosting

Acer Predator Z321Qbmiphzx Ptosze o pomoc

mortal190
utworzono
utworzono

Moj komputer to gtx 1070 oraz i76700k ktory jest podlaczony do telewizora 40 cali. Chce zmienic na monitor poniewaz denerwuje mnie czas reakcji na telewizorze ktory wynosi 40 ms oraz 60hz. Zalezy mi na takiej wielkosci monitora poniewaz siedze od telewizora jakies 180cm i od monitora rowniez bede siedzial przy takiej odleglosci, ale.... Czy 32 cale to nie za duzo na rozdzielczosc 1080p, chodzi mi o piksele czy beda jakos znaczaco widoczne? W sumie teraz posiadam telewizor 40 cali full hd i jak gram te 180cm od telewizora to nie widze zadnych pikseli, ale chcialem sie dowiedziec czy monitor i telewizor to bedzie to samo. Wiem, ze za taka cene moge miec monitor 27 cali z rozdzielczoscia 1440p, ale jestem osoba ktora lubi grac w stalych 60 fpsach w nowe tytuły. Sa ludzie ktorzy wola miec wieksza rozdzielczosc i ustawic w grach ustawienia medium, a ja jestem osoba ktora woli miec full hd i suwaki na ultra lub very high, Z gory dziekuje za odpowiedz.

Youki
komentarz
komentarz
8 godzin temu, mortal190 napisał:

27 cali z rozdzielczoscia 1440p, ale jestem osoba ktora lubi grac w stalych 60 fpsach w nowe tytuły.

Kwestia czasem zejścia z jakiś pierdół i można spokojnie na 60 FPS w WQHD na Twojej GPU pograć.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.