x-kom hosting

[1000]Drukarka z niskimi kosztami eksploatacji

GoldenRC
utworzono
utworzono

Cześć, poszukuje drukarki do biura. Ogólnie dobrze aby miała skaner oraz drukowala na kolorowo. Jednak głównym kryterium jest to aby koszty eksploatacyjne były jak najniższe. Drukuje miesięcznie ok. 1000stron kolorowych oraz ok 2000stron czarno-bialych. Jaka drukarka byłaby najlepszym wyborem w tej cenie i z takimi kryteriami?

  • 4 miesiące później...

Itoner2
komentarz
komentarz

Polecam Brothera HL-3170CDW, mieści się w Twoich widełkach cenowych, można nawet taniej w sklepach internetowych znaleźć. Sam używam Brothera i mogę go śmiało polecić. 

  • 1 miesiąc później...
rafi76
komentarz
komentarz

Witam
Podobnie jak kolega wyżej poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego do biura o podobnym lub wiekszym ilosciowo wydrukiem stron miesięcznie ale laserową. Chodzi oczywiście o tanie koszty eksploatacji i sprawny serwis.
Mógłby mi ktoś polecić takie urządzenie?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

x_Petter_x
komentarz
komentarz

@rafi76

Załóż nowy temat,będzie szybciej

DrTusz.pl
komentarz
komentarz

 Cześć @rafi76!

Czy również potrzebujesz kolorowego urządzenia? 

 

Pozdrawiam,

Rudy
 

 

Dnia 30.08.2017 o 07:07, rafi76 napisał:

Witam
Podobnie jak kolega wyżej poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego do biura o podobnym lub wiekszym ilosciowo wydrukiem stron miesięcznie ale laserową. Chodzi oczywiście o tanie koszty eksploatacji i sprawny serwis.
Mógłby mi ktoś polecić takie urządzenie?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.