silentb33

Drukarka do domu [200-250 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Poszukuję drukarki do domu w cenie 200-250 zł max. Drukuję kilka razy w tygodniu po kilka/kilkanaście stron. Są to głównie wydruki czarno-białego tekstu, czasami z niewielkimi kolorowymi elementami. Nie drukuję fotografii. Głównie zależy mi na tym, żeby nie było problemów z dostępnością tuszów (zamienników) i żeby były one w rozsądnych cenach. Dodatkowym atutem byłoby Wi-Fi. Mniej istotne jest czy drukarka posiada skaner, czy ładnie wygląda lub czy głośno pracuje.

Wiem, że budżet jest nieduży, ale więcej obecnie niestety przeznaczyć nie mogę. Chciałabym więc wycisnąć z tej kwoty po prostu jak najwięcej.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakbyś się zdecydował na wydruk tylko czarno-biały to w tej cenie dostaniesz hp p1102 tanie w eksploatacji i nie jest zbyt duże. Oczywiście drukarka byłaby używana, ale to naprawdę mocny sprzęt tani i niezawodny (oczywiście laser)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takiej cenie jedną z niewielu opcji jest HP Deskjet Ink Advandage 1115. Zastanów się nad tym żeby dozbierać na urządzenie wielofunkcyjne Brothera tym bardziej, że taniej możesz znaleźć je w sklepach internetowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam kupić atramentową drukarkę (moim zdaniem sprawują się znacznie lepiej od tych laserowych) i jeżeli nie chcesz przepłacać to np. na DobreTonery.pl mozna kupic zamienniki ktore sa o polowe jak nie lepiej tansze niz oryginalne tusze, a drukuja tak samo. Trzeba myslec jak oszczedzac :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta