x-kom hosting

Drukarka do domu [200-250 zł]

silentb33
utworzono
utworzono

Hej.
 
Poszukuję drukarki do domu w cenie 200-250 zł max. Drukuję kilka razy w tygodniu po kilka/kilkanaście stron. Są to głównie wydruki czarno-białego tekstu, czasami z niewielkimi kolorowymi elementami. Nie drukuję fotografii. Głównie zależy mi na tym, żeby nie było problemów z dostępnością tuszów (zamienników) i żeby były one w rozsądnych cenach. Dodatkowym atutem byłoby Wi-Fi. Mniej istotne jest czy drukarka posiada skaner, czy ładnie wygląda lub czy głośno pracuje.
 
Wiem, że budżet jest nieduży, ale więcej obecnie niestety przeznaczyć nie mogę. Chciałabym więc wycisnąć z tej kwoty po prostu jak najwięcej.
 
Z góry dziękuję za pomoc.

amso
komentarz
komentarz

Jakbyś się zdecydował na wydruk tylko czarno-biały to w tej cenie dostaniesz hp p1102 tanie w eksploatacji i nie jest zbyt duże. Oczywiście drukarka byłaby używana, ale to naprawdę mocny sprzęt tani i niezawodny (oczywiście laser)

  • 4 miesiące później...
Itoner2
komentarz
komentarz

W takiej cenie jedną z niewielu opcji jest HP Deskjet Ink Advandage 1115. Zastanów się nad tym żeby dozbierać na urządzenie wielofunkcyjne Brothera tym bardziej, że taniej możesz znaleźć je w sklepach internetowych.

  • 3 tygodnie później...
Dżony2
komentarz
komentarz

Mi kiedyś facet taki ogranięty od drukarek w Komputroniku powiedział, że czym tańsza drukarka tym droższa w użytkowaniu i ja tej zasady się trzymam:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.