x-kom hosting

Problem z baterią

kruszon1
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Posiadam 2-letniego laptopa lenovo g50.

Miałem podłączonego laptopa do ładowania,pies biegnac zahaczył o kabel i laptop będąc włączony z podniesiona klapa spadł na dywan z wysokosci stołu.Laptop spadł tak jak stał czyli uderzył dołem o ziemie-tam gdzie jest bateria.Laptop się wyłączył.Po włączeniu program do obsługi baterii energy manager zaczał pokazywac komunikat ze bateria jest słaba i nalezy ja wymienic.Laptop jest ubezpieczony,ale stwierdzili ze bateria sie zużyła i nie uwzglednią ubezpieczenia.

Kupiłem na allegro zamiennik.

1 bateria rozładowywała sie przy 20%(lampka laptopa biała)

2 bateria rozladowała sie przy 45%(lampka laptopa biala)'

wymieniłem ja na 3 inna(od tego samego sprzedawcy wszystkie)

Bateria działa normalnie,potem pokazywała 100% a po odłączeniu kabla,zapalała sie czerowna lampka i było 0%.Po ponownym podłaczeniu znów było 100% i tak kilkukrotnie.Zostawiłem laptop pod ladowaniem i po godzinie idac spac odłaczyłem kabel i tam 100%.Bateria normalnie traciła wartosci procentowe.

Dzisiaj bateria działa normalnie,aż nagle przy 30% nagle skoczyło na 100%.Po podłaczeniu kabla bateria poakazywała ze ładuje,dopiero po jakiejs godzinie zrobiło sie 93% i dobiło do 100%

Wyglada jakby manager zle pokazywał aktualna wartosc procentowa do wyczerpania bateri.Probowałem go aktualizowac,ale sie nie da bo pisze komunikat ze bład polaczenia z siecia.

Czy te baterie są lipne czy to cos stało sie z moim laptopem,badz ten program wariuje?

 

proszę o pomoc.Dziękuję .

 

Edytowane przez kruszon1
  • 3 tygodnie później...

kruszon1
komentarz
komentarz

temat do zamkniecia.Na innym forum otrzymałem pomoc od razu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.