x-kom hosting

Silentium PC x70w czy define r5 z oknem

xLord Raydenx
utworzono
utworzono

Witajcie

Jestem na etapie przygotowawczym do budowy dość mocnego kompa i jak to z reguły bywa na tym etapie , pojawiają sie wątpliwości. Tym razem chodzi mi o obudowę. Mam dylemat. Z jednej strony zależy mi na ładnym dużym oknie, z drugiej zaś cenie sobie ciszę. W silentium pc razi mnie strasznie brak gumowych przepustów na przewody. Z wyglądu ok. Fractal r5 jest klasa sama dla siebie. Ma wszystko czego potrzebuje, tj:

- sanki na dyski

- wyciszenie

- wygląd

- wykonanie

 I tutaj pytania:

1. Lepiej zjechać z cena do silentium PC a wsiąść i7 z literka k zamiast i5 z literka k, czy zostać z i5 a brać fractala ?

2. Czy można dokupić gumowane przepusty ba kable do SP?

Wiem ze to dwie zupełnie różne klasy obudów i nie powinno sie ich porównywać.

Na dobra sprawę mógłbym kupić i i7 i defibe r5, ale staram sie nieco przyciąć koszty bo księgowa (czyt. żona) mogłaby tego nie przeżyć .

(W ostatnich 2 latach kupiłem Ps4, ps pro,XO i gamingiwego laptopa :))))))

 

Nie robię juz offtopa wiec czekam na sugestie i porady. Dzięki z góry 

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, xLord Raydenx napisał:

2. Czy można dokupić gumowane przepusty ba kable do SP?

Nie wiem czy coś uniwersalnego znajdziesz, szukałem raz na allegro i nie znalazłem, ale może trzeba na aliexpress popatrzeć.

 

A jak wyglada reszta?

Może tam można jakoś sensownie przyciąć. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.