x-kom hosting

Problem z zasilaczem corsair vs 450

Canabis66
utworzono
utworzono

Dzisiaj wymienilem zasilacz w pc z zasilacza no name na corsair 450.

Kupilem go używanego sprzedawca zapewnil mnie ze wszystko jest ok.

Zamontowalem nowy zasilacz podpiąłem wszystkie kable i zasilanie a pc nie chce sie wlaczyc zauwazylem ze w zlaczu pci 24 nie ma jednego pinu czy przez to odpalenie komputera jest niemozliwe i czy w tych zasilaczach tego pinu brakuje i tak ma byc po prostu byc

Plyta glowna to msi ms 7616.

Youki
komentarz
komentarz

Tak, jednego ma nie być.

 

rafalluz
komentarz
komentarz

Na pewno wszystkie? 24-pin masz, 4 + 4-pin do płyty głównej? Zasilanie do karty graficznej, jak karta wymaga? Dyski?

Canabis66
komentarz
komentarz

W moim starym zasilaczu tez nie bylo tego 1 pinu wiec co moze byc przyczyna 

Karta jest bez zasilania bo mam gtx 750ti do dysku kable oba włożone pci 24 wlozone i zasilanie do procesora wlozone tylko w tym zasilaczu mam 6 pin a do plyty potrzebne sa tylko 4 ale wpialem i weszlo tak jak poprzednio tylko 2 pin wystaja nie podpiete czy to moze byc przyczyna wszystkie kable podpialem tak jak przy poprzednim zasilaczu tylko z rozniaca zasilania procesora  

bemol911
komentarz
komentarz
7 minut temu, Canabis66 napisał:

zasilanie do procesora wlozone tylko w tym zasilaczu mam 6 pin a do plyty potrzebne sa tylko 4 ale wpialem i weszlo tak jak poprzednio tylko 2 pin wystaja nie podpiete czy to moze byc przyczyna wszystkie kable podpialem tak jak przy poprzednim zasilaczu tylko z rozniaca zasilania procesora  

 

Wtyczka 6 pin służy do zasilania kart graficznych, twój zasilacz posiada wtyczkę 8pin (2x4pin) której połowę masz wpiąć do płyty głównej.

Canabis66
komentarz
komentarz

Nie mam 2x4 piny mam tylko wtyczke 8pin jedna i dwie 6pin + 2pin ale dzieki bo teraz dziala wpiale ta wtyczke 6+2 zamiast polowe 8.

bemol911
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Canabis66 napisał:

Nie mam 2x4 piny mam tylko wtyczke 8pin jedna

 

Można ją rozdzielić na dwie.

 

33ze5wz.jpg

Canabis66
komentarz
komentarz

Tego to nie wiedzialem jeszxze raz wielkie dzieki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.