x-kom hosting

laptop do 3500 max

AgAnieSZkA
utworzono
utworzono

Witam. Poszukuję lapka do 3500zł. Będzie mi służył do:

-programów typu maple, mathlab, VisualStudio, SQL'a, eclipse i innych podobnych programow statystycznych (związek z analityką danych)
-filmów
-przeglądania neta yt, fb itd
-gier, od czasu do czasu fajnie jest sobie pograć w jakieś strzelanki. Np GTA 5, Salker lub coś

Choć gry nie są priorytetem, laptop bardziej na studia (matma stosowana)

Ważne jest to, że zawsze używam kilku programów jednocześnie, a przycinek nie lubię. Trochę takie katowanie kompa, ale cóż poradzić :D

System operacyjny musi być zainstalowany

Jak na razie znalazłam coś takiego:

http://www.x-kom.pl/p/337475-notebook-l ... x-fhd.html
https://www.x-kom.pl/p/337985-notebook- ... f03d67ac31

Miałam już brać Acera, ale pojawiły się komplikacje więc zaczęłam szukać dalej. I teraz już nie wiem co robić :roll:

Ważna uwaga: lapek musi być ze sklepu x-kom

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie i do tych zastosowań trzeba celować w 4 rdzeniowy procesor, nie niskonapięciowe I7 ULV.

Popatrz na MSI GL62 z I5 6300HQ, matową matrycą FHD, możliwością dołożenia dysku na złącze M.2

AgAnieSZkA
komentarz
komentarz

Jakiś konkretny link może?

Prosaid
komentarz
komentarz

MSI będzie ok, co do Lenovo lepiej wybrać wersję białą ma lepsze głośniki JBL, tym bardziej dla kobiety lepszy design :)

slams14
komentarz
komentarz

Acer vn7 752g "Black edition"

Karta gtx960m

Procek i5 6700HQ

 

Albo Asus N751jx

Tyle, że nie ma go chyba w sprzedaży ale są aukcje. Ten laptop na pewno spodoba się dziewczynie. A w środku ma macne podzespoły.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.