x-kom hosting

Outlook 2010 - problem ze zmniejszeniem rozdzielczości podpisu

tomek11
utworzono
utworzono

Witam,

 

Mam problem, z którym nie mogę sobie poradzić.

Wygenerowałem podpis pod mailem zawierający logo i dane tekstowe - całość jest w formacie png.

Jak otworzę ten plik to wszystko wygląda super, dobra rozdzielczość, czytelne litery.

 

Więc postanowiłem dodać ten plik png w Outlooku 2010 wstawiając go do podpisu przez Outlook.

Na początku wszystko wygląda ładnie, tzn. piszę maila, wybieram ten podpis w Outlooku, przed wysłaniem wiadomości wszystko wyświetla się poprawnie, rozdzielczość podpisu jest ok.

 

Niestety w momencie wysyłania wiadomości Outlook automatycznie zmniejsza rozdzielczość tego podpisu.

W efekcie podpis w wiadomościach wysłanych i odebranych wygląda wręcz tragicznie, prawie widać piksele.

 

Wiem, że pliki z podpisem w Outlooku 2010 są umieszczone tutaj http://blaszczykiewicz.pl/2010/09/18/stopka-podpis-html-w-outlook-20072010/

Tylko nie wiem jak i z którymi plikami mam kombinować, żeby podpis wyglądał jak trzeba.

 

U mnie wygląda to tak - zrzuty z folderów z plikami poniżej (chodzi o pliki i folder dupa)

W których plikach mam grzebać, żeby ta rozdzielczość była, jak w pierwotnym pliku png.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Tomek

 

 

1.jpg

2.jpg

gorg81
komentarz
komentarz

A tak szczerze nie lepiej stworzyć plik html z podpisem ??. Logo wraz z wszystkimi obrazkami na serwer i podpis ładny aktywny, można dodać wiele opcji, tak mi się wydaje.

Po drugie, jeśli będziesz pisał do klienta z włączonymi zabezpieczeniami i dobrym antywirusem ale źle skonfigurowanym to ten klient nie zobaczy twojego podpisu w najelpszym wypadku, a w najgorszym wiadomość trafi do spam :) śmieci, zagrożonych itd....

  • 1 miesiąc później...
tomek11
komentarz
komentarz

Nie zawsze mam dostęp do serwera, jestem mobilny, nie wiem jak zrobić podpis html, itd. itp.

 

Wolałbym coś pogrzebać w tych plikach, których zrzuty folderów wkleiłem wyżej.

Tylko nie wiem co, jak i gdzie zmienić, żeby było to skuteczne.

Ale wiem, że się da, bo gdzieś o tym czytałem.

 

Szczerze mówiąc, mam już dość.

 

Pomoże mi ktoś?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.