x-kom hosting

pomoc w ocenie zestawu - ok. 3500zł.

drozdov
utworzono
utworzono

Witam, noszę się z zamiarem kupna nowego komputera. Komputer przeznaczony ma być głównie do gier, zależy mi na tych najnowszych oraz tych, które wychodzą już niebawem. Komputer musi uciągnąć nagrywanie na Youtube oraz streamowanie w bardzo dobrej jakości. Z pomocą innych złożyłem następujący zestaw, czy ktoś mógłby go ocenić, dać jakieś rady lub ewentualnie zaproponować coś swojego w cenie ok. 3500zł? 

 

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache.
 
Pamięć Kingston HyperX FURY 8GB (2x4GB) DDR4 2133MHz.
 
Obudowa SilentiumPC Gladius M35W Pure Black (SPC156).
 
Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 6GB GDDR5.
 
Płyta główna MSI H110M PRO-VH, H110, DDR4, SATA3, USB 3.1, mATX.
 
Procesor Intel Core i5-6402P, 2.8GHz, 6MB, BOX (BX80662I56402P)
 
Zasilacz Corsair CX450M 450W (CP-9020101-EU).

Youki
komentarz
komentarz

Posiadasz jakieś podzespoły ze starego PC?

Jaki masz monitor, model?

 

Obecnie można opłacalniejszy zestaw złożyć.

drozdov
komentarz
komentarz

obecnie posiadam monitor Samsung LS24D330HSX/EN, nie używany. podepnę go pod nowy sprzęt. nic więcej nie posiadam.

Youki
komentarz
komentarz

Czym masz zamiar nagrywaĆ?

drozdov
komentarz
komentarz

pytasz kolego o program? wydaje mi się, że Open Broadcaster Software Studio będzie odpowiedni dla kogoś z moim doświadczeniem. 

Youki
komentarz
komentarz

Pod stream przydałoby się w stronę I7 pójść, będziesz w stanie coś dołożyć?

drozdov
komentarz
komentarz

no pewnie. ;)

Youki
komentarz
komentarz

Corsair CX 450M

Corsair 2x8 GB 2133 MHz CL15

Intel I7 6700

AsRock H110M-HDV

Palit GTX 1060 JetStream

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600

SilentiumPC Regnum RG2

Razem 3700 zł

 

Zestaw z wydajnym 4R/8W procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy. Do tego 16 GB pamięci RAM w dwóch kostkach. Dysk twardy o pojemności 1 TB na dane. Zasilacz posiada modularne okablowanie w oplocie, przetwornicę DC-DC oraz 60 miesięczną gwarancję. Mocowo wystarczy z zapasem. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory w standardzie. Wydajny układ graficzny z cichym, pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją.

 

 

Złożenie zestawu jest za darmo. 

drozdov
komentarz
komentarz (edytowane)

mistrzu, a gdyby tak dołożyć 300zł? dopasowałby tego jakąś lepszą kartę graficzną?

 

EDIT.  I czemu podałeś dwa zasilacze?

Edytowane przez drozdov
Youki
komentarz
komentarz

Pomyłka, miała być płyta główna. Poprawione.

Za 300 zł wydajniejszej GPU z nówek nie kupisz, można wziąć dysk SSD.

drozdov
komentarz
komentarz

pytałem o tą kartę, ponieważ słyszałem o niej co nieco, no ale skoro rekomendujesz ją kolego, to zaryzykuje ;) dzięki wielkie ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.