x-kom hosting

Drukarka [350]

gery18
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję drukarki w budżecie jak w temacie do 350 zł.

Chciałbym też żeby miała skaner, o ile zmieszczę się w tym budżecie.

Drukarka będzie wykorzystywana głównie do zwykłych rzeczy typu drukowanie jakiś dokumentów do szkoły czy coś tego typu, nic szczególnego.

Tylko nie wiem, czy drukarka lepsza atramentowa? Czy laserowa? Która lepsza i dlaczego?

Erniks
komentarz
komentarz

Która lepsza to zależy od tego ile będziesz drukował. Jak będziesz w stanie dołożyć jeszcze stówkę to kupisz brothera dcpj105, który z atramentówek w tej cenie jest jedną z lepszych drukarek z tanią eksploatacją. Jak drukujesz mało to sugeruję laserówkę, nie wiem co w tej cenie mogę Ci zaproponować, może HP P1102, ale też trochę trzeba będzie dołożyć. Generalnie to z atramentówkami jest tak, że mogą CI zasychać jak będziesz drukował np raz na miesiąc. Tusze zaś mają tanie, tylko nie kupuj jakichś zamienników z allegro od razu Ci mowię, żeby Cie nie korciło, jak już chcesz zamienniki to patrz w sklepach z materiałami eksplaotacyjnymi do drukarek jak dobretonery.pl czy większych sklepach komputerowych.

Nadia_90
komentarz
komentarz

Brother DCPJ105 nie głupi pomysł jak będzie mógł dołożyć stówkę, a tak to może jakiś Canon, kiedyś widziałam jakiegoś Canona na allegro za około 300zł, ale już nie pamiętam nazwy, zastanawiałam się kiedyś nad kupnem takiego. W okolicy tej ceny znam tego Canona: https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/drukarka-canon-pixma-ip7250?gclid=Cj0KEQiAxeTFBRCGmIq_7rGt_r8BEiQANdPqUsb_uqjMYgk87j7_o6ZYwIjheUe-E5SI9N5OuCdbnOEaAl3B8P8HAQ 

lecz to nieco gorszy sprzęt, ale bardzo tani w eksploatacji. Tutaj masz tusze po 18zł https://dobretonery.pl/tusz-black-canon-cli-551bk-z-chipem-zamiennik-cli551bk-16-ml-p-18188.html

ero123
komentarz
komentarz

Mediamarkt jest nieoplacalne jesli chodzi o zakupy, ta drukarke z media od Nadi znajdziesz o 50zł taniej na 100%.

  • 3 tygodnie później...
Dżony2
komentarz
komentarz

Dorzuć trcohę i kupuje DCP J100. Ma bardzo tanie zamienniki na ile sie orientuje. Poza tym pamiętaj, ze im nizsza cena drukary, tym z nią później większe problemy i koszty:)

amso
komentarz
komentarz

Laserowa lepsza bo taniej wychodzi w eksploatacji. Z samych drukarek mogę polecić HP P2055dn tanie i mega wydajne urządzenie. Jeśli wielofunkcyjne to poza DCP J100 możesz popatrzeć również na Brother 8070d.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.