x-kom hosting

Laptop do 2000 max

AniaJL
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. :)

Piszę w sprawie pomocy w dobraniu dla mnie laptopa. Laptop do 2000 max.. Najlepiej do 1500  

Laptop służył by mi do podstawowych rzeczy m.in:

-oglądanie filmów

-Internet

-słuchanie muzyki

-gry ale nie mam tutaj zbytnich wymagań, raz na ile by w coś pograć typu GTA SA czy coś :D

Laptop najlepiej z Windows'em.. Tutaj nie mam wymagań co do 7-mki czy 10-tki itp tylko, żeby był Windows :)

 

Znalazłoby się coś takiego ?

pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

 

Edytowane przez AniaJL

amso
komentarz
komentarz (edytowane)

A jaka wielkość matrycy jest preferowana ? Jeśli może być 14 to mozę HP 8470p opisałem go tutaj: http://amso.pl/Prezentujemy-HP-8470p-news-pol-1488105487.html

Pod spodem tekstu masz informacje w jakiej cenie jaka konfiguracja :). Myślę, że te podezspoły dadzą duży komfort do tego co opisujesz :)

Edytowane przez amso
AniaJL
komentarz
komentarz

Matryca nie ma znaczenia. Liczy się dla mnie żeby był :D

amso
komentarz
komentarz

To wspominany HP z rozdziłką 1600 x 900 powinien spełnić Twoje oczekiwania bez problemu.

AniaJL
komentarz
komentarz

Jednak ja jakoś nie jestem za  HP :P Wolałabym coś bardziej z Lenovo, Asus, Acer, Dell...

amso
komentarz
komentarz

No to zobacz sobie Lenovo ThinkPad T430 lub Dell e6430 

AniaJL
komentarz
komentarz

O już lepiej :D Dzięki wielkie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.