x-kom hosting

[3400 z monitorem] Gry, przeglądanie internetu, oglądanie streamów filmików filmów itp.

Lysyy
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Otóz zgłaszam się do was z prośbą o złożenie dla mnie komputera stacjonarnego. Będzie on kupywany prawdopobnie w morele lub proline. Komputer będzie przeznaczał głównie do gier, lecz też do innych codziennych rzeczy. Będe grał głównie w League Of Legends CSGO i w World Of Tanks. Zależy żeby komputer był z tym o to monitorem do kupienia - http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=15274 i z Dyskiem SSD.

Komputer będzie składany w połowie Marca lub w porywach do początku Kwietnia. Pozdrawiam Lysyy.

Edytowane przez Lysyy

Youki
komentarz
komentarz

AsRock H110M DGS

SilentiumPC Vero L1 500W

Crucial 8 GB 2133 MHz CL15

Intel I5 7400

MSI RX 470 Gaming

SilentiumPC Regnum RG2

GoodRAM Iridium PRO 240 GB
Samsung S24F350FHUX

Razem 3439 zł

 

Zestaw z wydajnym 4 rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy. Do tego 8 GB pamięci RAM z możliwością rozbudowy. Wydajny SSD na system i programy objęty 5 letnią gwarancją producenta. Zasilacz posiada okablowanie w oplocie, oraz 2 letnią gwarancję d2d. Mocowo wystarczy z zapasem. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory w standardzie. Wydajny układ graficzny z cichym, pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją.

 

Złożenie zestawu oraz aktualizacja BIOS jest za darmo.

Youki
komentarz
komentarz

Możesz, ale to nie ma żadnego sensu. Płyta główna i tak nie obsługuję pamięci o taktowaniu wyższym niż 2133 MHz

 

Youki
komentarz
komentarz

Kto tam wie.

Tak czy inaczej pisz raz jeszcze kilka dni przed ostatecznym zakupem.

 

Lysyy
komentarz
komentarz

Ok napisze a co do tej karty? To na morele jest taka jaką podałem wyżej. To ta sama?

Youki
komentarz
komentarz

Tak, tylko drożej.

 

Lysyy
komentarz
komentarz

Ok dzięki jeszcze raz. Odezwe się kilka dni przed kupnem PC :)

A przepraszam gdzie się znajduje HDD? :P

2 godziny temu, Youki napisał:

AsRock H110M DGS

SilentiumPC Vero L1 500W

Crucial 8 GB 2133 MHz CL15

Intel I5 7400

MSI RX 470 Gaming

SilentiumPC Regnum RG2

GoodRAM Iridium PRO 240 GB
Samsung S24F350FHUX

Razem 3439 zł

 

Zestaw z wydajnym 4 rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy. Do tego 8 GB pamięci RAM z możliwością rozbudowy. Wydajny SSD na system i programy objęty 5 letnią gwarancją producenta. Zasilacz posiada okablowanie w oplocie, oraz 2 letnią gwarancję d2d. Mocowo wystarczy z zapasem. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory w standardzie. Wydajny układ graficzny z cichym, pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją.

 

Złożenie zestawu oraz aktualizacja BIOS jest za darmo.

Youki gdzie jest Dysk HDD?

Lysyy
komentarz
komentarz

Dodałem HDD Western Digital Blue, ponieważ powiększył mi się budżet.

A jakaś alternatywa tej karty graficznej? Coś od Nvidii może. Jak będzie trzeba to odstąpie SSD i dołoże do lepszej karty np Armor 1060 6gb. SSD w każdej chwili można dokupić :) Proszę o rade dotyczące karty graficznej.

 

Youki
komentarz
komentarz

Do Lola i WoTa w zupełności wystarczy RX 470

Lysyy
komentarz
komentarz

Wiem, ale chciałbym alternatywe mieć z NVIDII bo nie jestem pewien czy kupie tego RXA.

Youki
komentarz
komentarz

No to GTX 1060 6 GB za te 1299 zł, ale kosztem SSD nie ma sensu dopłacać w Twoim przypadku. Model 3 GB jest kompletnie nieopłacalny przy obecnych cenach.

 

Lysyy
komentarz
komentarz

No to ok. Czytałem recenzje i jest ten RX taki sobie podobno. Jest jakiś inny. Nie wiem czemu, ale mój brat jest przeciwny Radeonowi bo kiedyś miał i był taki sobie. Dlatego się waham.

https://proline.pl/?p=HX421C14FBK2%2F8

Te kości będą dobre ?

I na Prolinie nie ma tej Płyty Głównej. Znajdzie się jakaś fajna alternatywa?

Youki
komentarz
komentarz

Te pamięci są drogie, poza tym do płyty z 2 złączami nie ma sensu brać 2x4 GB bo przy zwiększeniu ilości RAM znowu trzeba będzie kombinować i wychodzi drożej.

 

Lysyy
komentarz
komentarz

Ale tej płyty na Proline nie ma. Co robić? Bo składam w prolinie z racji że mam go w swoim mieście całkiem nie daleko.

Youki
komentarz
komentarz

A w Proline w ogóle aktualizują BIOS?

Lysyy
komentarz
komentarz

Będe jeszcze dopytywał, bo ide nie długo do nich. Jak nie to się zamówi na Morele i tyle. Ale i tak proszę o jakąś drugą Płytę Główną godną polecenia.

Aktualizują Bios bo widze na ich stronie.

I czy mógłbym prosić o innego Dobrego i tańszego SSD? Muszę ponieważ środki o troszkę się zmienjszyły :P

Youki
komentarz
komentarz

Taniej to tylko 120 GB, coś pokroju Transcend SSD 370 128 GB

Lysyy
komentarz
komentarz

Chodziło mi o nie wielką liczbą dlatego znalazłem o to taki dysk: 

https://proline.pl/?p=ASP580SS3-240GM-C

Będzie ok?

A i co z tą Płytą Główną?

Youki
komentarz
komentarz

Dyski na TLC sobie odpuść.
Płyta może być i ta https://proline.pl/?p=GA-H110M-S2

Youki
komentarz
komentarz

Tak, ten.

Lysyy
komentarz
komentarz

Kupiony. Z małymi poprawkami, ale jest. Dzięki! :)

Youki
komentarz
komentarz

Zadowolony, wszystko OK?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.