x-kom hosting

[4000] Gry

prexor123
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym przedstawić wam 2 PC'ty do 4000zł. Czy waszym zdaniem są one godne uwagi. Czekam na wasze opinie i propozycję.
Pozdrawiam

Nr.1
Intel Core i5-7500
ZOTAC GeForce ® GTX 1060 6GB GDDR5
MSI B150M PRO-VDH
GOODRAM PLAY Black 8GB [1x8GB 2133MHz DDR4 CL15 DIMM]
WD Blue 2TB
Thermaltake Smart SE 530W Modular
SilentiumPC Regnum RG2W Pure Black
SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012
ADATA SU800 128GB

Nr.2 Drugi jest już gotowy złożony na stronie:
http://www.komputronik.pl/product/339725/komputronik-infinity-pba-300-b003-.html

Youki
komentarz
komentarz

Gotowiec odpada, ten pierwszy tez bez szału.


Masz zamiar kupić PC czy po prostu tak pytasz?


Jeśli to pierwsze to pod jaki monitor ma być zestaW?

prexor123
komentarz
komentarz
37 minut temu, Youki napisał:

Gotowiec odpada, ten pierwszy tez bez szału.


Masz zamiar kupić PC czy po prostu tak pytasz?


Jeśli to pierwsze to pod jaki monitor ma być zestaW?

Mam zamiar kupić nowego PC, monitor też będzie nowy( iiyama G-MASTER™ GE2488HS bądź jakis ASUS). Ogólnie chodzi mi żeby PC był w miarę dobry do grania, na którym będzie się dało śmigać na wysokich/ultra ustawieniach. Może zaproponujesz coś interesującego?

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli bez OC;

 

Gigabyte B250M-DS3H

Corsair CX 450M

Geil 2x8 GB 2400 MHz CL16

Intel I5 7400

SilentiumPC Regnum RG2

Palit GTX 1060 JetStream

GoodRAM Iridium PRO 240 GB

SilentiumPC Fera 3 HE 1224

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600

Razem 4030 zł

 

Zestaw z wydajnym 4 rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy, 4 złączami na RAM oraz M.2 Do tego 16 GB pamięci RAM w dwóch kostkach. Wydajny, pojemny dysk SSD na pamięciach MLC objęty 5 letnią gwarancją producenta Zasilacz posiada modularne okablowanie w oplocie, przetwornicę DC-DC oraz 60 miesięczną gwarancję. Mocowo wystarczy z zapasem. Wydajny układ graficzny z cichym, pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją.

 

Złożenie zestawu jest za darmo.

prexor123
komentarz
komentarz
27 minut temu, Youki napisał:

Jeśli bez OC;

 

Gigabyte B250M-DS3H

Corsair CX 450M

Geil 2x8 GB 2400 MHz CL16

Intel I5 7400

SilentiumPC Regnum RG2

Palit GTX 1060 JetStream

GoodRAM Iridium PRO 240 GB

SilentiumPC Fera 3 HE 1224

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600

Razem 4030 zł

 

Zestaw z wydajnym 4 rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy, 4 złączami na RAM oraz M.2 Do tego 16 GB pamięci RAM w dwóch kostkach. Wydajny, pojemny dysk SSD na pamięciach MLC objęty 5 letnią gwarancją producenta Zasilacz posiada modularne okablowanie w oplocie, przetwornicę DC-DC oraz 60 miesięczną gwarancję. Mocowo wystarczy z zapasem. Wydajny układ graficzny z cichym, pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją.

 

Złożenie zestawu jest za darmo.


Ten zestaw to już jakoś wygląda, oglądałem testy karty graficznej i jestem z niej zadowolony , bo spisuje się bardzo dobrze jak na swoją klasę.
Mam jeszcze drobne pytanie odnośnie tego OC, co to takiego i czy ten zestaw mogę sobie zamówić na komputroniku?

bemol911
komentarz
komentarz
2 minuty temu, prexor123 napisał:

Mam jeszcze drobne pytanie odnośnie tego OC, co to takiego

 

Cytuj

 

Przetaktowywanie (ang. overclocking, potocznie podkręcanie) – zwiększanie szybkości pracy (zwiększeniu taktowania zegara) i wydajności sprzętu komputerowego, np. procesora, karty graficznej czy pamięci RAM za pomocą odpowiedniego oprogramowania lub zmiany pewnych ustawień BIOS-u (w przypadku CPU i RAM-u).

Praktycznym celem podkręcania jest zwiększenie wydajności komputera powyżej tego co nominalnie oferują posiadane komponenty, a niekiedy również powyżej tego co jest dostępne na rynku.

 

 

 

 

2 minuty temu, prexor123 napisał:

czy ten zestaw mogę sobie zamówić na komputroniku?

 

Tak ale będzie drożej.

prexor123
komentarz
komentarz

Dziękuje za pomoc.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.