x-kom hosting

Problem z podłączeniem do monitora

SanHolo
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, ostatnio złożyłem sobie nowy komputer. Wszystkie części przyszły razem ale musiałem czekać na kartę graficzną. Korzystałem w międzyczasie z grafiki zintegrowanej od Intela na kablu vga. Kiedy podłączyłem kartę graficzną AMD Radeon Rx 480 4gb okazało się że nie ma wejścia vga, więc zakupiłem kabel DVI - DVI . Po podłączeniu okazało się, że monitor nie odbiera sygnału. Próbowałem chyba wszystkiego. Podłączyłem kartę do telewizora przez HDMI - obraz był. Wyłączyłem grafikę zintegrowaną, podłączyłem kartę do monitora prze DVI ale dalej nic. Jak mam rozwiązać ten problem? Kiedy odmontuję kartę i podłączę do grafiki zintegrowanej, wszystko działa. Proszę o pomoc bo już nie mam pojęcia co zrobić.

Edytowane przez SanHolo

bemol911
komentarz
komentarz

Co to za monitor ? 

SanHolo
komentarz
komentarz

Kupiłem go ok. 4 lata temu. Wiem tylko, że to acer. Wcześniej używany był tylko na złączu vga. Niewykluczone, że DVI jest w nim uszkodzone. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.