x-kom hosting

Jaką kartę wybrać ?

cinomatic
komentarz
komentarz

Zdania są podzielone a wydajność bardzo porównywalna.

Ogólnie dwie grafiki na tym samym poziomie.

Skajdrowskki
komentarz
komentarz

Inni mówią że, RX 480 wystarczy na dłużej a inni mówią że, Nvidia wyda sterowniki poprawiające wydajność na DX 12

Youki
komentarz
komentarz

Jak będzie, czas pokaże.

Do jakiego CPU szukasz karty?

Skajdrowskki
komentarz
komentarz

Intel I5 7400

Youki
komentarz
komentarz

Kwestia czy kupujesz PC i używasz go bez większych zmian jak najdłużej czy co kilka lat modernizujesz?

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Skajdrowskki napisał:

Chciałbym, żeby go nie ulepszać jak najdłużej.

No to możesz kierować się w stronę RX 480.

Obydwa zestawy z tym pseudo zasilaczem i papierowa obudowa sa bez sensu.

Minimum:

 

ntel I5 7400

AsRock H110M-DGS

Corsair 8 GB 2133 MHz CL15

SilentiumPC Regnum RG2

SilentiumPC Vero L1 500W

Toshiba 1 TB 7200 RPM SATA 600

Gigabyte RX 480 8 GB

Razem 2941 zł

 

Zestaw z wydajnym 4 rdzeniowym procesorem. W zupełności wystarczająca płyta główna z możliwością podłączenia złącza USB 3.0 z przedniego panelu obudowy. 8 GB pamięci RAM w jednej kostce z możliwością rozbudowy. Dysk twardy o pojemności 1 TB na dane. Zasilacz posiada okablowanie w oplocie oraz 2 letnią gwarancję d2d. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory, piwnicę na zasilacz oraz filtry przeciwkurzowe. Wydajny układ graficzny z pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją producenta.

 

Złożenie zestawu oraz aktualizacja BIOS wykonywana jest za darmo.

 

Skajdrowskki
komentarz
komentarz (edytowane)

Hmm.. dzięki za złożenie kompa. Pomyśle nad tym zestawem.

Złożyłem podobny zestaw na morele i chciałbym się zapytać czy wszystko ok https://www.morele.net/inventory/info/5bezX2/

Edytowane przez Skajdrowskki
Youki
komentarz
komentarz

RG1 z jednym wentylatorem w tej cenie kompletnie się nie opłaca. Drogie pamięci RAM, poza tym na morelach musisz doliczyć koszt aktualizacji BIOS - 24 zł

Skajdrowskki
komentarz
komentarz

A co daje update Biosu bo za bardzo się na nim nie znam. Umiem tylko bootować z niego :). Wystarczy mi jeden wiatrak bo chce jak najtaniej złożyć komputer max.3000

Youki
komentarz
komentarz

Możliwość obsługi tego procesora przez płytę główną. :D

 

Bez tego będziesz miał czarny ekran.

Skajdrowskki
komentarz
komentarz (edytowane)

;_; Okay, to spróbuje kupić na esc.pl tylko mam jedno pytanie bo, tam są ceny netto i brutto i nwm na którą mam patrzeć xD

Edit: Znalazłem instrukcje obsługi jak samemu zaktualizować bios czy to zadziała :)http://www.asrock.com/support/BIOSUI.asp?cat=BIOS8

Edytowane przez Skajdrowskki
Youki
komentarz
komentarz

Brutto.

By móc samemu zainstalować BIOS najpierw musisz posiadać odpowiedni, obsługiwany procesor.

 

Skajdrowskki
komentarz
komentarz

Dobrze. Dziękuje za wszystkie informacje :D. Temat do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.