x-kom hosting

Wycena PC'ta i monitora :)

artur132
utworzono
utworzono (edytowane)

Czesc posiadam komputer i monitor ktory chcialbym sprzedac i zakupic laptopa poniewaz "mieszkam na 3 domy" i noszenie pc'ta jest dosyc uciazliwe.

 

Monitor to asus vg248qe z kablem DVI ktory pozwala na odpalenie 144hz (nie posiadam hdmi, nie wiem czy to jakis problem czy nie) minusem monitora jest pare rysek ktore raczej nie przeszkadzaja w obslugiwaniu  i brak litery "A" w napisie na dole (rowniez nic nie zmienia wg. mnie)

Jezeli chodzi o sam komputer to:

GTX 960 2gb - karta graficzna, i5 4460 3,20GHz - procesor, 8GB ramu.

 

Jeszcze jedno, za ile mniej wiecej kupie laptopa takiego zeby smigal cs:go na 250+ fps itp?

Edytowane przez artur132

Youki
komentarz
komentarz

700

 

Podaj pełną konfigurację PC, model płyty głównej, dysku, obudowy, zasilacza.

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
artur132
komentarz
komentarz

700 chodzi Ci o monitor tak? Jezeli chodzi o pozostale specyfikacje podam jutro  poniewaz nie bede teraz budzil rodziny. Na jakiej stronie/gdzie najbardziej oplaca sie sprzedawac tak w ogole? I czy sprzedawac czesciami czy wszystko na raz?

Youki
komentarz
komentarz

Tak, o monitor.

Allegro, olx.

PC raczej całość.

 

artur132
komentarz
komentarz
2 minutes ago, Youki said:

Tak, o monitor.

Allegro, olx.

PC raczej całość.

 

Ogolnie problemem jest obudowa bo nie mam dwoch "nozek" i ogolnie jest rozwalona, co zrobic w takiej sytuacji? :P

Youki
komentarz
komentarz

Nic, sprzedać jaka jest. Uwzględni się przy wycenie.

 

artur132
komentarz
komentarz (edytowane)
1 minute ago, Youki said:

Nic, sprzedać jaka jest. Uwzględni się przy wycenie.

 

Ok w takim razie dzieki bardzo, jutro sprawdze reszte i sie odezwe! :)

Edytowane przez artur132
artur132
komentarz
komentarz (edytowane)
14 hours ago, Youki said:

Nic, sprzedać jaka jest. Uwzględni się przy wycenie.

 

Ok, jezeli chodzi o obudowe to jest to zalman z3 plus (sa na niej slady uzytkowania), plyta glowna MSI B85-G43 i zasilacz Cooler Master G550M 550W (Kabel mam 250W nie wiem dlaczego, taki dostalem od morele chyba, ze to dobrze? Nie znam sie zbytnio na PC'tach)

 

edit. Na PC'cie jest windows 10 nie aktywowany. Co w zwiazku z tym? xd

Edytowane przez artur132
Youki
komentarz
komentarz

1530 zł

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.