x-kom hosting

[do 4500zł] Jaki sprzęt polecicie?

TheElper
utworzono
utworzono

Rozglądałem się za różnymi laptopami, które spełnią moje wymogi (nie są strasznie wygórowane). Zainteresował mnie sprzęt Dell Inspiron 7567 w konfiguracji z CPU i5-7300HQ, 8GB ram DDR4 2400MHz, GPU GTX 1050M 4GB, 1TB HDD. Koszt to 4300zł i poszukuję coś podobnego w cenie maks 4500zł. Koniecznie proszę aby nie pisać propozycji ze słabszymi kartami graficznymi niż GTX 1050M 4GB. Zainteresował mnie sprzęt firmy Dream Machines, jednak o tej firmie nigdy nie słyszałem a także w internecie niewiele jest informacji, stąd moje obawy czy to nie są jakieś "chińskie" podróbki, bo te 4000zł to jednak nie są małe pieniądze i szkoda mi pakować pieniędzy w sprzęt, o którym nie ma żadnych opinii, więc może coś słyszeliście o tej firmie?

anioł2009
komentarz
komentarz

Są to laptopy budowane na kadłubkach Clevo...Sam posiadam hyperbooka który też składa laptopy na bazie Clevo.

TheElper
komentarz
komentarz

Czyli polecasz? Są one dobrze wykonane, nie grzeją się, są w miarę poręczne? I jak długo posiadasz tego laptopa?

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Różnie z tym bywa...W hyperbooku mam polerowany ukł chłodzenia i procek. Laptop nie potrzebuje podkładki chłodzącej nawet jak grasz cały dzień. Co do awaryjności to w 1 egzemplarzu spaliła mi sie karta grafiki po 7 mscach, obecnie na drugim nowszym egzemplarzu nic sie nie dzieje :)

Ale i tak wystawiłem go na sprzedaż.

TheElper
komentarz
komentarz

Prosaid interesowałem się Acerem, ale te laptopy niczym się nie różnią od Della, a wg mnie Dell ma lepszy design. Co do MSI kusząca propozycja tym bardziej, że jest i7-7700HQ. Wiesz może natomiast odnośnie tego laptopa czy układ chłodzenia jest równie dobry co w Dellu?

Prosaid
komentarz
komentarz

Acer ma lepsza matryce IPS

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.