x-kom hosting

Najtańszy internet za granicą na miesiąc

Tr8025
utworzono
utworzono

Czy ktoś mógłby doradzić jak najtaniej można mieć internet w telefonie na Węgrzech, w Czechach i w Austrii? Potrzebuję internetu w marcu na dokładnie dwa dni w Budapeszcie, po jednym w Pradze i Wiedniu. Do tej pory korzystałem z pakietów Plusa, lecz w tej chwili nie mam takiej możliwości (w abonamencie wychodzą zbyt drogo). Wystarczy po 100MB, chociaż jeśli da się otrzymać tanio więcej to oczywiście będzie plus. Sprawdziłem oferty krajowych operatorów i ceny są jak dla mnie zbyt wygórowane. Myślałem o zakupie kart pre-paid na Allegro do każdego kraju osobno (ważne, żeby dało się wszystko przygotować jeszcze w Polsce i na miejscu po prostu korzystać), lecz wie ktoś jak tutaj kształtują się ceny? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę!

Tr8025
komentarz
komentarz

Temat do zamknięcia. Jakby ktoś szukał - polecam ofertę Nju Mobile (500MB na 14 dni za 30 zł, wtedy wychodzi 60 za 1GB). Wychodzi najtaniej w tej chwili 

  • 1 miesiąc później...
ireq
komentarz
komentarz

Racja, przetrząsnąłem przed chwilą chyba cały internet w poszukiwaniu ofert roamingowych i masz rację. W Orange pakiet 1GB na kraje UE kosztuje ponad 80 zł. Chyba rzeczywiście nie ma nic lepszego na kartę. Nie wiem jak to jest z usługami abonamentowymi, ale podejrzewam że pewnie też szału nie ma.

EdytaKawka
komentarz
komentarz

Zgadzam się z moim przedmówcą 

 

dariuszkrzywy
komentarz
komentarz

A jak z działaniem tego internetu za granicą? wszędzie ładnie łapał?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.