Tr8025

Najtańszy internet za granicą na miesiąc

5 postów w tym temacie

Czy ktoś mógłby doradzić jak najtaniej można mieć internet w telefonie na Węgrzech, w Czechach i w Austrii? Potrzebuję internetu w marcu na dokładnie dwa dni w Budapeszcie, po jednym w Pradze i Wiedniu. Do tej pory korzystałem z pakietów Plusa, lecz w tej chwili nie mam takiej możliwości (w abonamencie wychodzą zbyt drogo). Wystarczy po 100MB, chociaż jeśli da się otrzymać tanio więcej to oczywiście będzie plus. Sprawdziłem oferty krajowych operatorów i ceny są jak dla mnie zbyt wygórowane. Myślałem o zakupie kart pre-paid na Allegro do każdego kraju osobno (ważne, żeby dało się wszystko przygotować jeszcze w Polsce i na miejscu po prostu korzystać), lecz wie ktoś jak tutaj kształtują się ceny? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat do zamknięcia. Jakby ktoś szukał - polecam ofertę Nju Mobile (500MB na 14 dni za 30 zł, wtedy wychodzi 60 za 1GB). Wychodzi najtaniej w tej chwili 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja, przetrząsnąłem przed chwilą chyba cały internet w poszukiwaniu ofert roamingowych i masz rację. W Orange pakiet 1GB na kraje UE kosztuje ponad 80 zł. Chyba rzeczywiście nie ma nic lepszego na kartę. Nie wiem jak to jest z usługami abonamentowymi, ale podejrzewam że pewnie też szału nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta