x-kom hosting

Wymiana monitora

kujbyszew
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

skuszony trochę opiniami w internecie kupiłem dell s2415h. Niestety po 2 dniach użytkowania jestem rozczarowany, zwracam monitor i biore inny.

 

Rozczarowały mnie kolory w monitorze - jakby wypłowiałe, nieciekawe już nie wspominając o braku czerni. Lepsze kolory/czerń miałem w moim laptopie lenovo y700

 

Czy ma ktoś jakieś propozycje tak do 800zł monitora z dobrymi kolorami, czernią? Gram w csa i wiem ze IPS sa do tego najlepsze aczkolwiek nie zalezy mi na jakis szczególnych wynikach w te gre a na odbiorze obrazu, kolorów.

 

 

Edytowane przez kujbyszew

Youki
komentarz
komentarz

Na czerń w tej cenie za bardzo nie ma co liczyć, szczególnie w przypadku matrycy IPS.

S2415H to trochę podstawowy model, półkę wyżej masz Dell P2417H. Ewentualnie poszukaj go sobie wcześniej w sklepie i sprawdź jak świeci uwzględniając poprawkę na to, że może nie być skalibrowany.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.