x-kom hosting

Wykorzystanie procesora

cook12
utworzono
utworzono

Witam, kilka dni temu odebrałem komputer z "naprawy". Zrobiony został tylko format (czego ja się w sumie spodziewałem) i od tej pory mam same problemy. Ale kilka najważniejszych:

W programie everest mam takie dane jak na zdjęciu. I teraz 2 pytania: po 1/ czy to normalne, że wykorzystanie procesora nr1 rdz. nr1 ukladu nr1 wynosi 0%? gdyż wynosi ono nawet tyle w czasie gdy mam włączone cs:go, co troche mnie dziwi. a drugie pytanie: procesor ten ma zakres 2,5-3,1 ghz. Przed formatem, gdy uruchamiałem cs:go automatycznie MHz rosły do około 3100, podczas gdy teraz jest stałe 2494, da się to jakoś zmienić? Od momentu formatu wszystko się %#$%#@$, office wersja próbna się nie uruchamia z powodu jakichś bibliotek, podobnie razer cortex i nvidia geforce experience. Klatki w grze wynoszą maksymalnie 80 ze spadkami do 30, podczas gdy wcześniej ograniczałem je do 120, a bez ograniczenia wynosiły nawet 180. I jeszcze pytanie niedotyczące procesora: zaniósłem ów laptop (lenovo y510p) by naprawili mi kartę wifi, gdyż miała bardzo słaby zasięg, stwierdzili, że zepsuta jest antena od karty i zaproponowali mi wymianę anteny z cała matrycą, czy to możliwe? pozdrówki

sdferererere.png

pestka12
komentarz
komentarz

Witam.

 

Jeżeli chodzi o 2 pytanie to trzeba wejść w biosa i znaleź funkcje Intel turbo boost tech i ustawić na enabled.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż zrzut ekranu z menedżera urządzeń na początek.

System był oryginalny?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.