x-kom hosting

Dobór karty graficznej

komend16
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Sprzet w kompie to:

Zasilacz: Zdjecie w zalaczniku

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E-6300

Karta graficzna: ATI Radeon 4300/4500 Series

Pamiec RAM: 3 GB DDR2

 

Chcialbym dobrac karte graficzna do komputera. Zamowilem juz 4 GB RAM DDR2 w jednej kosci z taktowaniem 800 MHz i mam zamiar wstawic ja zamiast kosci 1 GB gdyz plyta posiada 2 sloty, natomiast co do karty graficznej... wiem, ze tez bedzie na pewno do wymiany zasilacz, nie mam pojecia co to za badziew. Zalezy mi zeby karta kosztowala ok. 250 zl Czy nadawalaby sie do tego sprzetu karta GTS 450 badz nowsza? Chcialbym byscie pomogli tez z wyborem zasilacza.

4544.jpg

Edytowane przez komend16
Zly link do zdjecia

bemol911
komentarz
komentarz

Link do zasilacza nie działa.

 

59 minut temu, komend16 napisał:

Czy nadawalaby sie do tego sprzetu karta GTS 450 badz nowsza?

 

Tak, nadaję się GTS450 DDR5 lub Radeon HD5770 za ~120zł nic mocniejszego nie warto kupować do tego procesora. 

komend16
komentarz
komentarz

Poprawka wprowadzona, gdzies juz czytalem o tym, ze jest to jakis szmelc. 

komend16
komentarz
komentarz

400W da rade z ta karta bez problemu? Jeszcze tylko nie wiem, czy ta plyta glowna ma PCI-E 16x 1.1 czy 2.0, czy nie bedzie z tym problemu? Jestem taki ostrozny, bo sprzet ma z 10 lat :D a ma sluzyc do Diablo III. 

bemol911
komentarz
komentarz
1 minutę temu, komend16 napisał:

400W da rade z ta karta bez problemu?

 

Tak.

 

1 minutę temu, komend16 napisał:

Jeszcze tylko nie wiem, czy ta plyta glowna ma PCI-E 16x 1.1 czy 2.0, czy nie bedzie z tym problemu?

 

A co to za płyta ? Twoja obecna karta ma złącze PCI-E 2.0 x16 tak samo jak GTS450. 

komend16
komentarz
komentarz

AsRock G31M-S

bemol911
komentarz
komentarz

Tak jak pisałem GTS 450 ma takie samo złącze jak twoja obecna karta. 

komend16
komentarz
komentarz

W takim razie wielkie dzieki za zajecie sie tematem! Pozdro :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.