x-kom hosting

Wycena zestawu

AdrMas
utworzono
utworzono

Cześć. Chciałbym, żebyście wycenili mój zestaw, który ostatnio kupiłem. Coś mi się wydaje, że mało za niego dałem i chciałbym się dowiedzieć, jaka jest faktyczna cena za ten zestaw.

 

Obudowa: NZXT Source 210 ELITE
System: Windows 10 Pro
Procesor: Intel Core i5-2500 3.3GHz
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6570 
Płyta główna: ASRock H67DE3
Dysk: 500GB Western Digital WDC WD5000AADS-00S9B0 (SATA)
RAM: 8GB DDR3

 

Monitor: LG Flatron E2290    

 

Klawiatura: CHERRY JK-0300 STRAIT

Mysz: Rapoo T6

 

Zestaw ma około 4 lata. Na monitorze i na kompie nie ma żadnych śladów użytkowania. Sprzęt był rzadko używany, bo służył tylko do pisania rachunków.

Jak myślicie? Ile to może być warte? 

Youki
komentarz
komentarz

A ile zapłaciłeś?

W całości, w szczególnie pod względem wydajności to niezbyt wiele, na częśći wartość podnosi obudowa.

 

AdrMas
komentarz
komentarz (edytowane)

To ile zapłaciłem chciałem podać, jak dowiem się ile to jest warte, ale jak chcesz wiedzieć to dałem za to 200€ = 860 złotych. Komputer nie jest zbyt wydajny, ale te 4 lata temu to chyba był jednym z tych lepszych, więc coś tam powinno na nim pójść. Napisałem powinno, bo pobrałem demo Euro Truck Simulator 2, które powinno działać na ustawieniach wysokich, a wiesza się nawet n średnich. Może to być wina systemu?

Edytowane przez AdrMas
Youki
komentarz
komentarz

Z monitorem?

Jeśli tak to cena jak najbardziej w porządku jeśli wszystko sprawne.

AdrMas
komentarz
komentarz

Tak, razem z monitorem. Czyli ten zestaw np. na Allegro kosztowałby też około 900 złotych, czy jednak trochę więcej? 

Youki
komentarz
komentarz

1000-1100 zł za wszystko.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.