x-kom hosting

Jaka podkladke polecacie pod laptopa

Juszczyk
utworzono
utworzono

Witam mam laptopa HP pawilon dv7 i muszę kupić podstawke chlodzacą ponieważ jak gram w World of tanks to temperatura laptopa dochodzi do 76 C nie mówiąc o cs go bądź mam zamiar zakupić 7 Days to Die , rainbow six siege wtedy to laptop się roztopi i nie wiem jaka kupić mój budżet to 100zl proszę o pomoc . Przeglądając Internet znalazłem na morele silentpc nc400 która wydaje się ok i jest cicha kosztuje 90 zł niecałe 

Youki
komentarz
komentarz

76C to temperatury w normie, a powiedz kiedy ostatni raz wymieniałeś pastę termo przewodzącą, czyściłeś układ chłodzenia z kurzu?

  • Dobra wypowiedź 1
Juszczyk
komentarz
komentarz
46 minut temu, Prosaid napisał:

Warto było by wymienić pastę na procesorze oraz wyczyścić laptop z kurzu. Co do podkładki lepiej model z jednym mocnym nawiewem: Zalman Chłodząca ZM-NS2000

http://www.x-kom.pl/p/165228-podstawka-chlodzaca-pod-laptop-zalman-chlodzaca-zm-ns2000-czarna-3x-hub-usb-do-173.html

http://www.x-kom.pl/p/149482-podstawka-chlodzaca-pod-laptop-silentiumpc-chlodzaca-glacier-nc400-do-173-czarna.html a ten jest ok ?

 

3 godziny temu, Youki napisał:

76C to temperatury w normie, a powiedz kiedy ostatni raz wymieniałeś pastę termo przewodzącą, czyściłeś układ chłodzenia z kurzu?

A jak dam do informatyka to skąd mam wiedzieć ze go wyczyścić 

 

I laptop ma 5 lat i jest to hp pavilon dv7 i5 i amd dostałem to odcwujka bo kupił nowy pc do projektowania i nigdy go nie czyścić 

Prosaid
komentarz
komentarz

5 lat bez czyszczenia to sporo, tez będzie ok

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Wyczyścić można samemu, na YT pełno poradników jak rozebrać ten model.

  • Dobra wypowiedź 1
Juszczyk
komentarz
komentarz

A co sądzicie o tej mojej podstawce co wysłałem ?

Prosaid
komentarz
komentarz

Też będzie ok

  • Dobra wypowiedź 1
Juszczyk
komentarz
komentarz

A wiecie może jak mogę dopilnować informatyka który mi czyści laptop bym mnie nie oszukał np ja mu powiem czy można wyczyścić i wymienić pastę a on powie że to wymienił w tak naprawdę jej nie wymieni weźmie pieniądze 

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdzić temperatury, albo najlepiej samemu wykonać te proste czynności.

 

Juszczyk
komentarz
komentarz

A polecacie jakąś pastę ?

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy i SilentiumPC Pactum PT-2 za te 15 zł. 

  • Dobra wypowiedź 1
Juszczyk
komentarz
komentarz

Super dzięki 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.