x-kom hosting

Zostałem oszukany ! ?

Adequate
utworzono
utworzono

Witam zamowilem sobie oto taki monitorek wlasciwie mojej mamie nie wazne ...

pisze ze jest full hd przyjechal 1366x768 

https://www.olx.pl/oferta/sa300-samsung-syncmaster-full-hd-19-CID99-IDjXLFR.html

full hd to napewno nie jest 1366 x 768 co teraz moge z tym zrobic ?

bo full hd a 1366 x 768 to roznica a zaplacilem jak za full hd bo 150 zl z dostawa 

moj kupilem za 200 co prawda ale ma 22 cale a nie 19 no z reszta nie wazne

monitory z taka rozdzielczoscia chodza po 50-100 zł 

a nie 150 co moge teraz zrobic napisac mu ze chce aby mi przelal polowe pieniedzy 

lub zgłosze to gdzies czy cos nie znam sie nigdy nie robilem czegos takiego prosze o pomoc 

sory za bledy jestem troche wkurzony tym i nie patrze na bledy pisze aby calosc miala w miare sens

20170222_145139.jpg

1487771758745754792460.jpg

krzysiuus
komentarz
komentarz

Nic nie zrobisz jeżeli sprzedawca to nie firma.

No chyba że interesują cię rozwiązania sądowe, ewentualnie możesz go odesłać za ZGODĄ sprzedawcy.

 

Kupiłeś monitor i nawet nie wiesz jaki...

http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/monitors/monitor-archives/LS19A300BS/EN/

 

Adequate
komentarz
komentarz

nie ważne oszukał mnie pisząc full hd jakim prawem napisal full hd ? skoro nie jest full hd

bemol911
komentarz
komentarz

A skąd mamy to wiedzieć ? napisał to specjalnie albo się pomylił.

Adequate
komentarz
komentarz

nawet jak sie pomylil to nie znaczy ze teraz nie ma spasc na niego żadne konsekwencje  

VortaL
komentarz
komentarz (edytowane)

Nic z tym nie zrobisz, mogłeś sprawdzić dokładnie po modelu.

 

 

Edytowane przez VortaL
Duffy
komentarz
komentarz (edytowane)

Napisz wiadomość do sprzedawcy czy zadzown jeśli masz numer o możliwość zwrotu monitoru i jeśli się zgodzi to znajdź drugi o rozdzialce fullhd. Może innej firmy monitory o tej rozdzielczości chodzą po te 50-100, ale ten konkretny model od 140 w górę. 

Edytowane przez Duffy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.