x-kom hosting

Ubuntu 16.04, 16.10 Nie widzi grafiki i klatkuje

kaziu444
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam zainstalowałem ubuntu 16.10, 16.04 i mam problem ponieważ po instalacji ręcznej sterownika do karty nvidia 375.39. Bez sterownika wszystko strasznie muli. Nie działa normalnie ani ts3 ani steam. TS-a da się uruchomić, ale tylko poprzez terminal i musi być cały czas terminal w tle, klikając normalnie nie uruchamia się. Steam się instaluje lecz nie da się uruchomić, również komp niby zaczyna coś robić lecz po chwili nic się nie dzieje. Chciałem zainstalować go przez aplikacje "dodatkowe sterowniki" lecz tam nie wykrywa żadnych dostępnych sterowników. Stawiałem go już kilka razy i próbowałem różnych sposobów lecz nic nie działa. Co polecacie? Czy da się coś zrobić aby system widział sterowniki w "dodatkowych sterownikach"?

Edytowane przez kaziu444

gorg81
komentarz
komentarz

A jaką masz listę repo, ??

Wiesz co ja instalowałem stera 367,44 i działał Steam i reszta.

ctrl+alt+t

sudo add-apt-repository ppa:graphics-drivers/ppa

Hasło, potem

sudo apt-get update

Otwierasz Software i Drivers - wybierasz nvidia 367,44 , akceptujesz,restart kompa i powinno hulać :).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.