x-kom hosting

Wejdzie do obudowy ?

fox123
utworzono
utworzono

Mogeto
komentarz
komentarz (edytowane)

jeśli te szufladki na dysk twardy są za wąskie żeby schowała się w nich karta, to moim zdaniem nie wejdzie do tego komputera

 

jej długość to 278mm czyli praktycznie 28cm, u Ciebie wyszło jakieś 27.3cm, zresztą chyba źle odmierzyłeś bo powinieneś mierzyć od śledzia karty, a nie od początku obudowy, więc w praktyce będzie jeszcze mniej miejsca

tak w ogóle to dlaczego akurat 1060 3GB? to karta co najwyżej na rok, później będzie ograniczana przez ilość pamięci ( nawet teraz czasami jest ) , a jeśli się przy nim upierasz to lepiej wziąć krótszą wersję niż wpychać na styk

Edytowane przez Mogeto
aQuaK1337
komentarz
komentarz

Pomyliły mi się modele, bo tej nie miałem kupować tylko windforce co jest krótsza. Karta będzie tylko przeznaczona do Csa i LoLa i H1Z1 i czasami GTA więc 3gb mi wystarczą, teraz mam asusa gtx 950 i wystarcza zeby pograc w h1z1 od 60 do 120 fps, ale bardziej zwracam uwagę na CSa, ponieważ ta moja obecna karta niestety powoduję mi spadki fps poniżej 144 fps na deathmatchu przy 20 osobach lub przy wejściu na bs skaczą nawet do 100 a mając monitor 144hz czuć te 100 fps strasznie nie przyjemnie.

Pomyliły mi się modele, bo tej nie miałem kupować tylko windforce co jest krótsza. Karta będzie tylko przeznaczona do Csa i LoLa i H1Z1 i czasami GTA więc 3gb mi wystarczą, teraz mam asusa gtx 950 i wystarcza zeby pograc w h1z1 od 60 do 120 fps, ale bardziej zwracam uwagę na CSa, ponieważ ta moja obecna karta niestety powoduję mi spadki fps poniżej 144 fps na deathmatchu przy 20 osobach lub przy wejściu na bs skaczą nawet do 100 a mając monitor 144hz czuć te 100 fps strasznie nie przyjemnie.

 

Karta będzie dobrze współgrała z płytą główną (model na obrazku)

Youki
komentarz
komentarz

Do GTA V te 3 GB to dość średni pomysł, chyba, że świadomie będziesz schodzić z detali.

 

Z płytą główną problemów nie powinno być.

aQuaK1337
komentarz
komentarz

Aktualnie gram na 2gb w gta i mam stale 60 fps i gra chodzi bardzo płynnie, ale gta to i tak jest poboczna gra najbardziej mi na csie zalezy zeby nie spadalo przy duzym obciązeniu ponizej 144 fpsy. Procek mam i5 3470 

Mogeto
komentarz
komentarz

nie da się ukryć, że akurat pod CS'a lub GTA V 1060 3GB potrafi osiągać lepsze wyniki od RX'a 470

ale gdy w przyszłości będziesz chciał odpalić coś nowszego, możesz spotkać się z czymś takim :

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/stilgarus/2017/luty/RE7/1080p_vhigh.png

w FHD na vhigh 1060 3GB zaduszony przez brak pamięci i przegrywa z kartami za ~600zł

natomiast w 1440p to samo dzieje się z 970 który praktycznie posiada 3.5GB pamięci :

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/stilgarus/2017/luty/RE7/1440p_vhigh.png

tutaj 1060 3GB jest poniżej wykresu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.