x-kom hosting

i5 pod Gtx 970

Harrows
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie mam zamiar kupić coś  uzywanego do 600zł  możecie polecić coś co nie bedziie ograniczało mi grafiki ?

Youki
komentarz
komentarz

Pod jaką płytę główną?

Harrows
komentarz
komentarz

płyte dobiore pod dobry procesor  

Youki
komentarz
komentarz

Podaj co masz a co potrzebujesz dobrać.

Umiesz podkręcać procesor?

Harrows
komentarz
komentarz

Procesora na ten moment nie mam zamiaru ruszać i nie chce po zakupie  dlatego ze sie poprostu na tym nie znam  z tego co czytałem technologia boost 2.0 automatycznie podkreca  troche procka   mam gtx 970  gigabyte g1  12 gb ram i  złomską płyte głowną + procesor amd athlon 740x quad core  i strasznie ogranicza mi grafike  daje jej max 49% wykazania się gdzie sam ma po 95% zużycia dlatego chciałbym coś co pozwoli mojej 970  dać sie wykazać w grach   zasilacz posiadam 700w cube II 

potrzebuje dobrać odpowiedni procesor do  600zł uzywanego i jakąś nową płyte głowna pod niego 

Youki
komentarz
komentarz

Za te 600 zł szukaj I5 4440/4460/4570/4590 i do tego za te 240 zł możesz nową płytę główną pokroju AsRock B85M Pro3.

Harrows
komentarz
komentarz

patrzyłem na te procesory i nie mam pewności czy bedą odpowiednio dobre i czy  dadzą grafice pracować ?

bemol911
komentarz
komentarz

Karta nie będzie ograniczana.

Youki
komentarz
komentarz

Poza tym bez OC nic sensowniejszego z używek w tej cenie nie dostaniesz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.