x-kom hosting

urządzenie wielofunkcyjne pod windows 10

anofex
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego, które będzie działać z windows 10, nie ma budżetu ale ogólnie im taniej tym lepiej :D nie zależy mi bajerach typu wifi, stacja do kart pamięci itp, ogólnie ma być skaner, ksero i drukarka, i jak najtańsze materiały eksploatacyjne (albo tanie zamienniki tuszu albo takie co można uzupełniać). Bardzo proszę o pomoc

ewcia198
komentarz
komentarz

Co powiesz na  HP DeskJet 2135 ? Ma być to na użytek własny czy do jakiegoś biura? 

  • 1 miesiąc później...
Dżony2
komentarz
komentarz

Chyba większość już działa z Win10 nie? czy sie myle? Zobacz sobie natomiast na  taki fajny kombajn Brothera.

Erniks
komentarz
komentarz

Brother wymieniony powyżej jest bardzo dobry, jedna z lepszych atramentówek jakie używałem, co do działania na win 10 to myślę, że bez problemu zadziała. Urządzenie jest też niedrogie w eksploatacji, jeśli chcesz używać zamienników tuszy to kosztują one kilkanaście złotych albo i czasem mniej, zależy jakie i skąd kupujesz, ja zawsze używałem jetworlda, w dobretonery.pl masz je za około 15zł. Ten brother ma wi-fi, uwierz mi jest to bardzo przydatna funkcja :)

Nadia_90
komentarz
komentarz

Popieram, taniutki w użytkowaniu brother, zamienniki te bardzo tanie i wydaje https://dobretonery.pl/advanced_search_result.php?keywords=brother+dcp+j105&search_in_description=1

jeśli chodzi o działanie na windows 10 to dlaczego miałoby nie działać? nie przesadzajmy, wszystko normalnie będzie hulać. Tylko ktoś odświeżył ten wątek z lutego, i nie wiadomo czy autor już czasem nie kupił drukarki.

Dżony2
komentarz
komentarz
Dnia 21.04.2017 o 23:47, Dżony2 napisał:

Chyba większość już działa z Win10 nie? czy sie myle? Zobacz sobie natomiast na  taki fajny kombajn Brothera.

 

Bardzo mi miło z tego powodu, że ktoś docenił mój wybór:). Tak jak mówie - wszystko pod 10 powinno działać. 

  • 2 miesiące później...
Itoner2
komentarz
komentarz

Ogólnie to większość nowszych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych powinna swobodnie działać pod Windows 7, widziałeś może ten model? HP LaserJet Pro M26mw?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.