x-kom hosting

[3500] Do gier.

gorg81
utworzono
utworzono (edytowane)

Panowie jak w tytule, do gier, zmieniamy graty, mamy 3500 zł. Potrzebujemy:

Grafika GeForce 1060

Procesor AMD

Płyta główna

Pamięć 16 GB

Dysk SSD

Zasilacz

Mamy, dysk twardy 1000 GB, nagrywarka DVD, obudowa.

Dawno wypadłem z obiegu gier, coś tam kumam ale zawsze lepiej zapytać kogoś kto lepiej w tym siedzi..

Czekam na propozycje.

Edytowane przez gorg81

Youki
komentarz
komentarz

Jak AMD to czekaj na premierę Ryzen. 

Jaką masz obudowę?

gorg81
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiem ATX no name, wiem że ma trzy wentylatory, przód, tył i z boku.

Powiedź dzieciakowi żeby czekał, ostatecznie nawet nie musi być AMD.

Polecicie coś ?? Może być gotowy, ostatecznie stary się sprzeda za parę groszy.

 

Edit:

 

Coś takiego, skomponowałem po przeczytaniu kilkunastu tematów.

Coś ktoś poradzi aby zmienić ??

proline_konfigurator_17-02-23-19-53.xls

Edytowane przez gorg81
Youki
komentarz
komentarz

AsRock H110M HDV

Corsair CX 450M

Corsair 2x8 GB 2133 MHz CL15

Intel I5 7400

Palit GTX 1060 JetStream

GoodRAM Iridium PRO 240 GB

Razem 3475 zł

 

Zestaw z wydajnym 4 rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy. Do tego 16  GB pamięci RAM w dwóch kostkach. Wydajny, pojemny dysk SSD na pamięciach MLC objęty 5 letnią gwarancją producenta Zasilacz posiada modularne okablowanie w oplocie, przetwornicę DC-DC oraz 60 miesięczną gwarancję. Mocowo wystarczy z zapasem. Wydajny układ graficzny z cichym, pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją.

 

Aktualizacja BIOS wykonywana jest za darmo.

gorg81
komentarz
komentarz

Dzięki, posprawdzałem, ostatecznie skusiłem się na to, co jest w załączniku. W poniedziałek, wtorek składam i dam opinię jak się sprawuje.

 

proline_koszyk_17-02-24-7-52.xls

Youki
komentarz
komentarz

VS 650 to kompletna budżetówka, do tego nie wiem po co do tego zestawu aż 650W, szczególnie tak dość niskiej jakości, gdzie przy wyższym obciążeniu są problemy z utrzymaniem napięcia. GTX 1060 w wersji 3 GB to obecnie kompletnie nieopłacalny model, już teraz są gry gdzie są losowe dropy, zacięcia z powodu małej ilości vRAM. Opłacalniej już wypada RX 470 4 GB. Model od Gigabyte można za 799 zł nabyć. Płyta też kompletnie przepłacona, do tego wolny SSD na pamięciach TLC. Tragedia. ;)

A i płyta główna obsługuję pamięci max 2400 MHz i tak.

 

gorg81
komentarz
komentarz (edytowane)

Youki czemu tak późno, kurde szkoda że nie poczekałem :( , ale wtopa. Mam nadzieję ze da się to zmienić jeszcze, anulować, i zmienić.

Spoko

Edytowane przez gorg81
Youki
komentarz
komentarz

Myśle, że ze zwrotem nie będzie problemów. ;) 

 

gorg81
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra, z tym sobie poradzę.

Powiedź mi w miarę szybko jak możesz, jak to widzisz.

Niestety na dysk już nie mam kasy, ale wiesz co zawsze mogę wymienić, dołożyć później.

 

proline_koszyk_17-02-27-9-27.xls

Edytowane przez gorg81
Zmiana konfiguracji.
Youki
komentarz
komentarz

Wolałbym wziąć tańszy I5 7400 gdzie różnica w wydajności to średnio 5 %  wzgęldem 7500, a dołożyć do GPU z cichszym systemem chłodzenia oraz jakimś normalnym SSD.

 

Zasilacz https://proline.pl/?p=CP-9020101-EU Lepsze bebechy, modularne okablowanie, przetwornica DC-DC, 5 letnia gwarancja. Wystarczy i tak z zapasem.

 

  • Dobra wypowiedź 1
gorg81
komentarz
komentarz

Dzięki, już zmieniam i zmawiam.

W kwestii GPU patrzyłem tam na parametry, porównywałem z tym Palitem co mi dałeś, ale w sumie ten wyszedł deczko lepiej :)

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Na taktowanie rdzenia czy pamięci nie ma co patrzeć. Kartę można z łatwością samemu podkręcić. ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.