x-kom hosting

Windows 7 nie słyszy mikrofonu.

Thinerid
utworzono
utworzono

Witam, od jakiegoś czasu upieram się z problemem mikrofonu.
Moim mikrofonem jest Trust Starzz 16973, działał bez problemu do momentu gdy nagle przestał, a dokładnie to system go nie słyszy mimo, że go wykrywa. Dodam, że nie wiem co jest powodem tego problemu, stało się to z dnia na dzień i nie zarejestrowałem przyczyny.

Ustawiony jest poprawnie, Windows normalnie widzi go w urządzeniach do nagrywania dźwięku lecz mówiąc do niego nic się nie dzieje.
Myślałem, że to problem zintegrowanej karty dźwiękowej, dlatego zakupiłem zewnętrzną kartę dźwiękową HAMA 7.1 Surround USB Sound Card.
Po zainstalowaniu sterowników podłączyłem mikrofon i słuchawki, niestety mic dalej nie działa, natomiast słuchawki w lepszej jakości co było oczywiste.
Co mam zrobić, bardzo mi zależy na rozwiązaniu tego problemu, mikrofon wszędzie indziej działa tylko nie u mnie.

Specyfikacje mojego komputera daje w linku poniżej
ASUS Essentio CG8350
https://www.asus.com/pl/Tower-PCs/Essentio_CG8350/specifications/

szagus
komentarz
komentarz

Na początek to go sprawdź na innym urządzeniu, może sam w sobie się zepsuł...

Thinerid
komentarz
komentarz
19 minut temu, szagus napisał:

Na początek to go sprawdź na innym urządzeniu, może sam w sobie się zepsuł...


Proponuję czytać ze zrozumieniem.

szagus
komentarz
komentarz

Sorki, nie doczytałem zdania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.