x-kom hosting

Problem z dźwiękiem w Skype

13mateusz
utworzono
utworzono

Mam problem z programem skype. Od 2/3 dni wcale nie słychać znajomych do których dzwonie, nie słyszę również ''echo testa''. Odpowiadając na kilka pytań z góry, dźwięku nie mam wyciszonego, wszystko inne słychać (np.yt,filmy na cda itp. ) zestaw słuchawkowy jest połączony z mikrofonem i jest to ''Razer Kraken 7.1 Chroma '' . Mikrofon działa poprawnie lecz nic nie słychać. Prosze o szybką pomoc

szagus
komentarz
komentarz

Problem jest tylko w skype?

13mateusz
komentarz
komentarz

Tak mam problem tylko ze skypem, nie słysze wgl znajomych lecz oni słyszą mnie, odpowiadając dalej robiłem już reinstal 

 

szagus
komentarz
komentarz

W sterownikach dźwięku, w prawym dolnym rogu pulpitu zobacz czy na skype masz ustawioną kartę dźwiękową od tych słuchawek.

13mateusz
komentarz
komentarz

Szagus czy mógłbyś mi bardziej pomóc w odnalezieniu sterowników do karty dźwiękowej

 

szagus
komentarz
komentarz

Tutaj

Przechwytywanie.JPG

13mateusz
komentarz
komentarz

tak mam włączonego skype na karcie od słuchawek i nie jest wyciszony

 

szagus
komentarz
komentarz

A możesz wybierać w tym miejscu między kartą dźwiękową zintegrowaną, a tą od słuchawek?

13mateusz
komentarz
komentarz

Nie za bardzo, raczej nie, a jeśli bym nawet mógł przejść z zintegrowanej na słuchawki mógłbyś pokazać na screenie jak

Przechwytywanie.PNG

szagus
komentarz
komentarz

Ja mam takie coś:

 

 

Bez tytułu.jpg

13mateusz
komentarz
komentarz

Jeśli włączę głośniki też będę miałPrzechwytywanie1.PNG.0bd1a8fb0482452f72897720a2185af7.PNG

Przechwytywanie.PNG

szagus
komentarz
komentarz

Wg tego screena jest ok - na zestawie słuchawkowym Skype jest pogłośniony (mógł być tam wyciszony). Może to być problem ze Skype - być może gdzieś w nim trzeba ustawić odpowiednią kartę dźwiękową.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.