x-kom hosting

Rozbudowa laptopa Samsung rv720-s02pl

kostek2305
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam jak w temacie mógłby ktoś doradzić co mógłbym zmienić w tym laptopie aby go troszkę zmodernizowac poprawic parametry. Pozdrawiam

Jesli zły dział proszę o przeniesienie :)

Edytowane przez kostek2305

Youki
komentarz
komentarz

A do czego Ci służy, czego wymagasZ?

kostek2305
komentarz
komentarz (edytowane)

Hym... Gram dużo w ets 2,i praktycznie tylko w to. Wiem komputer ma już swoje lata do przeglądania internetu itp jest ok, tylko aby w grach coś może się zmieniło, karta graficzna jak wyczytałem jest tragedia ale wydaje mi się że aż tak źle nie jest... Co nie które gry jak na możliwości tego laptopa i po 6 latach nie bylo wielkiej tragedii.
Trochę poczytałem i teraz pytanie
-wiem że mogę dołożyć Ramu do tych 4gb
 -czy tylko procesor i5 2410m mogę do niego wsadzić jak w wersji na Holandię czy jakiś inny lepszy? Jak wiele by to zmienilo przy tym i3 2410m co teraz mam,
Też czytałem aby warto wymienić dysk na ssd

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez kostek2305
Youki
komentarz
komentarz

Jak CPU w dość niskiej cenie wyrwiesz to można wymienić, ale na duży skok nie ma co liczyć.

 

kostek2305
komentarz
komentarz

Znalazlem na allegro 79zl tego i5 2410m, będzie potrzebna aktualizacja biosu? I czy w ogóle to coś zmienia ta aktualizacja bo mam obecnie z 2011 roku

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli jest nowsza wersja to wgraj.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.