x-kom hosting

Wycena PC

mathsicist
utworzono
utworzono

Hej,

Czy moglibyście wycenić mojego jeszcze-nie-dwuletniego staruszka? Kupiłem go ad hoc, a teraz przychodzi czas na coś poważniejszego. Gwarancji nie ma, bo nie mam rachunków. Kupiony lipca 2015.

Podzespoły:

Cytuj

Procesor AMD Athlon X4 860K                - 335,00 zł
Karta graficzna Asus Radeon R7 250X        - 395,01 zł
Dysk Seagate Dysk Seagate Barracuda 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM, 16MB, NCQ (ST500DM002)    - 208,99 zł
Płyta główna MSI A78M-E45 V2            - 242 zł
4GB GoodRam 1866 MHz CL9                - 145,00 zł
Chieftec GPA-400B8 400W                    - 157,01 zł
Raijintek Arcadia                        - 139,91 zł
Brak napędu optycznego

 

Podane ceny są aktualne, znalezione na morele.net. W sumie mniej więcej 1621 zł.

 

Dodatkowo mogę zaoferować ciasteczka domowej roboty :) i - powiedzmy - miesiąc gwarancji "rozruchowej".

 

To jak myślicie, ile mój bubel jest wart? Wiesiek 3 fHD na low/mid (z naciskiem na low) poszło i dało się grać.

Youki
komentarz
komentarz

900 zł

mathsicist
komentarz
komentarz

Brzmi rozsądnie :) Jakieś rady przy wystawianiu ogłoszenia? Benchmarki, video, zdjęcia etc. - warte świeczki? Co o tym sądzicie?

 

Mam nadzieję, że administracja wybaczy mi ten lekki offtop :)

Youki
komentarz
komentarz

Napisz po prostu podzespoły, że wszystko OK, kiedy był kupiony, dbany, czyszczony regularnie i tyle.

Reszta to ewentualnie na prośbe danego potencjalnego kupca.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.