x-kom hosting

[3000 zł, 17 cali] Laptop do gier nauki internetu

luki1992
utworzono
utworzono

Witam, w chwili obecnej poszukuję laptopa do gier, ale nie jakichś bardzo wymagających, a jedynie takich typu Football Manager, Fifa/PES, World of Warcraft. Będę go też prawdopodobnie wykorzystywał do dosyć wymagających obliczeń w pakietach statystycznych. Konieczne jest aby miał 17 cali i dobrze by było 8 GB RAM oraz WIndows 10. Mój budżet to 3000 góra 3500 zł, jeśli nie ma nic sensownego do 3000 zł. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje! :)

Youki
komentarz
komentarz

15 cali wchodzi w grę? Z tą przekątną w tej cenie łatwiej coś sensownego dostać.

luki1992
komentarz
komentarz

Nie bardzo, zawsze miałem laptopa 17 cali i już do takiego się przyzwyczaiłem szczerze mówiąc.

Prosaid
komentarz
komentarz

Problem w tym że z 17 calowych max dostaniesz GTX950m a z 15 już spokojnie GTX960m która jest 30 % lepsza

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.