x-kom hosting

[5600zł] Laptop multimedialny, gry

Grzechus1
utworzono
utworzono

Witam potrzebuje laptopa dod 5600zł, ogólna praca w internecie, programy (nie zaawansowane) no i gry

moje wymagania:

Dysk ssd

Matryca 17,3 cala matowa IPS

min 8gb ram

http://www.gameragon.pl/p25806,msi-ge72-7re-apache-pro-006pl.html

 

Co sądzicie?

Sobiepan
komentarz
komentarz

z systemem? 

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie raczej lepiej celować w coś z I5HQ a wydajniejszym układem GTX 1060.

Grzechus1
komentarz
komentarz
54 minuty temu, Sobiepan napisał:

z systemem? 

Tak

 

13 minut temu, Youki napisał:

W tej cenie raczej lepiej celować w coś z I5HQ a wydajniejszym układem GTX 1060.

Jedynie widziałem za 6k HP Omena 17 bez ssd, oraz nie podoba mi sie jakos (jest za bardzo czerwony (?) i jak sie stuka obudowe palcami to tak jakby wygina się, co raczej nie powinno mieć miejsca w laptopie za tyle pieniedzy

http://www.x-kom.pl/p/341294-notebook-laptop-173-asus-gl753ve-gc016t-i7-7700hq-8gb-1tb-win10-gtx1050ti.html?partnerid=100448925&sm12=MA==&ts=1487534435&token=69684520672c4a4d4ab9669b6df01814

 

Co sadzicie? to jest matryca ips?

Prosaid
komentarz
komentarz

Według info z strony producenta jest tam IPS choć nie wiadomo czy na Polski rynek też taki wprowadzą. Tak to model bardzo dobry za taka cene

Grzechus1
komentarz
komentarz

Jakieś inne propozycje? bo dowiedzialem sie ze ten asus nie ma slotu na dysk m.2 :(

Prosaid
komentarz
komentarz

Możesz zainstalować darmowy na 270 dni po tym czasie dokupić box

Prosaid
komentarz
komentarz

Propozycja jest nawet niezła cenowo.

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

Prosaid
komentarz
komentarz

Seria nitro to bardzo udana seria jeżeli ten model nie będzie odbiegał od poprzednich to bardzo dobry wybór

Dżony2
komentarz
komentarz

Kurcze co sądzicie o tych promocjach na Della? Ceny powalają i tak się zastanawiam...

Prosaid
komentarz
komentarz

Nie opłacalne.

Dżony2
komentarz
komentarz

A mogę wiedzieć dlaczego> Jak się patrzy to obniżka na tego Della jest całkiem spora...

Youki
komentarz
komentarz

Modele z GTX 970/980M dlatego. W podobnej cenie są laptopy ze znacznie wydajniejszymi kartami pokroju GTX 1060 6 GB/GTX 1070.

Prosaid
komentarz
komentarz

Nic dodać nic ująć. Po prostu nie opłaca sie kupować już starszych grafik, sklepy dobrze o tym widzą dla tego robia przeceny :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.