x-kom hosting

[7000] Co sądzicie o takiej budzie?

xLord Raydenx
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Zamierzam wrócić na platformę PC po 7 latach grania na konsolach. Mam zabytkowego PC z athlonem 4200+, czyli tak jakbym nie miał wogole PC:)))))

Teraz pytanie: co sądzicie o takim zestawie

https://m.emag.pl/cart/products?path=cart%2Fproducts&ref=add-to-cart-module_go-to-cart_button&ref=add-to-cart-module_go-to-cart_button

Jest ok? Zmienić coś?

Ma to być komp to wszystkiego i czasem gry ale jak juz to w najlepszej możliwej jakości w tym budżecie 

 

Ps. Celowo umiescilem tam 2 plytyglowne, bo nie wiem ktora wybrac

Edytowane przez xLord Raydenx

rafalluz
komentarz
komentarz
Quote

Twój koszyk jest pusty

 

xLord Raydenx
komentarz
komentarz (edytowane)

https://m.emag.pl/cart/products?path=cart%2Fproducts&ref=add-to-cart-module_go-to-cart_button&ref=add-to-cart-module_go-to-cart_button

 

A teraz? Dziwne bo mi ten link dziala i wyswietla zawartos koszyka

W razie problemow napisze recznie

Cpu i5 7600k

Gpu msi gtx 1070 gaming x

Cooler bequite dark rock 3

Ssd goodram iridium pro 240gb

Hdd 1tb wd blue

Psu corsair cx500 500w

Ram kingdton hyperx fury 2x8gb 2133mhz cl14

Buda Fractal design r5 lub thermaltake suppressor f51

Mobo msi z270 gaming 3 lub msi z270 gaming pro carbon lub msi z270 tomahawk

Edytowane przez xLord Raydenx
Youki
komentarz
komentarz

Pod jaki monitor ma być zestaw?

Umiesz, będziesz oczywiście podkręcać procesor?

xLord Raydenx
komentarz
komentarz

Tak będzie kręcony. Nigdy tego nie robiłem ale zamierzam. Monitor mam stary lg19 cali 1440 x900 . Monitor tez nowy zamierzam kupić tyko nie wiele jeszcze jaki. Założyłem zreszta osobny temat w dziale monitorów 

Youki
komentarz
komentarz

ntel I5 7600K

AsRock Z270 Gaming K4

Corsair 16 GB 3000 MHz CL15

GoodRAM Iridium PRO 240 GB

Fractal Desing Defin R5 Titanium

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600

Corsair RM 550X

Palit GTX 1070 GameRock

Thermalright Macho HR-02 Rev.B

Razem 6915  zł

 

Opłacalniejsza, sensownie wyposażona płyta główna. Rozsądnie wycenione, wysoko taktowane pamięci RAM. 16 GB spokojnie obecnie z zapasem Ci wystarczy. SSD na kościach MLC objęty 5 letnią gwarancją producenta. Obudowa sztywna, masywna, fabrycznie wyciszona. Zasilacz posiada 10 letnią gwarancję, modularne okablowanie w oplocie oraz tryb pół-pasywny. Tańsza, równie wydajna i cicha karta graficzna.

 

xLord Raydenx
komentarz
komentarz

Dzięki Youki za poradę ale:

-nie przepadam za płytami Asrock, głównie przez ich uefi. W grę wchodzi tylko MSI i Asus

-chłodzenia tecz nie rozumiem . Dark rock 3 wyglada lepiej i wg suchych danych jest cichszy i wydajniejszy.

Ponadto poczytałem trochę i wyglada ze gtx1070 nie poradzi sobie z wszystkimi grami w 2k wiec chyba będzie gtx1060 i monitor 1080p lub 1200p

Youki
komentarz
komentarz

UEFI jak UEFI, wszystko kwestia przyzwyczajenia. Zrozumiałbym jeszcze, gdyby mowa była o Gigabyte :cfaniak:

Różnica jest niewielka, zależy jaka sztuka CPU się trafi, to i tak lut nie jest.

 

Czasem wystarczy jakąś niezbyt znaczącą opcję obniżyć i można sensownie pograć w 2K na GTX 1070.

xLord Raydenx
komentarz
komentarz
Dnia 20.02.2017 o 20:53, Youki napisał:

Różnica jest niewielka, zależy jaka sztuka CPU się trafi, to i tak lut nie jest.

 

Sorki ze dopiero teraz, ale miałem problem z netem. 

Nie rozumiem tego zdania. Czy można prosić jaśniej ?

apropo: W czym ten asrock jest lepszy od tych msi które wymieniłem ?

( zacząłem sie nim interesować )

Youki
komentarz
komentarz

Chodzi głownie o to, że OC zależy od tego jaka sztuka się trafi i na tym dwóch płytach podkręcisz podobnie.

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.