x-kom hosting

Słuchawki do 80 zl

adamekj02
utworzono
utworzono

( RELOG TEMATU BO UTWORZYŁEM GO PÓŻNO I CIĘŻKO BYŁO GO ZAUWAŻYĆ ) 

Witam. Mam zamiar zakupić słuchawki do gry w CS go czy Lola ale również do rozmów. Mój budżet to 80zl góra 100 zł (ani grosza więcej) dostawy nie liczę (dostawe z morele net mam załatwiona bo zakup słuchawek przy okazji :P) dobrze by było gdyby mikrofon był dobrej jakości ale nie musowo ( mam jakiś mikrofon za 3 dyszki :) ) ,  jakaś propozycja? Zależy mi na oszczędzeniu każdej złotówki a jeśli dźwięk się nie różni to o te 20zl  mikrofon  nawet jeśli bardzo słabej jakości mogę sobie spokojnie odposcic .

Proszę o szybką odpowiedź :) pozdrawiam.           PS : najlepiej gdyby bylo to cos do 80 zł , nie jestem bardzo wymagajacy, A4 Tech Bloody G300 są ok? albo cos w tej cenie bo po prostu takie sluchawki za 100zl + sa mi nie potrzebne.

 

Podsumowując, mam na myśli : 

A4 Tech Bloody G300

Natec GENESIS H59

Genius HS-G500V                Podawajcie swoje propozycje :)

szagus
komentarz
komentarz

W tej cenie nie ma dobrych słuchawek z mikrofonem. Wszystkie w/w są słabe. Jeżeli chcesz coś w miarę dobrego to zostaw swój mikrofon i dokup:

 

Superlux HD681

ISK HP-580

Superlux HD668b

  • Dobra wypowiedź 1
adamekj02
komentarz
komentarz

Hmmm nie wiem ale przemyślałem popytalem i wiem że nawet za 70 zł słuchawki mogą mieć dobry mikrofon :) ( jak dla mnie bo nie jestem wybredny ) ale mam pytanie A4Tech G-500 czy Sharkoon Skiller SGH1 ? Mam zamiar kupić sharkoon ponieważ ma wyjmowany mikrofon kilka rzeczy w zestawie darmowa dostawą i dużo lepsze opinie ale czy te A4Techy nie są lepsze czy też gorsze/nie różnią się zbytnio jakościowo?

szagus
komentarz
komentarz

Mikrofon we wszystkich słuchawkach tego typu jest wystarczający. Za to same słuchawki są słabe, sztuczne dźwiękowo, nietrwałe.

Ani jedne ani drugie nie są dla mnie godne polecenia i nie kupiłbym żadnych z nich, a któreś z wymienionych wcześniej przeze mnie za te pieniądze.

krychukrychu
komentarz
komentarz
Dnia 19.02.2017 o 10:51, adamekj02 napisał:

Natec GENESIS H59



Miałem kiedyś przez długi czas i bardzo dobrze się sprawdzały. Później przesiadłem się na HX66 - te polecałbym jeszcze bardziej, ale ich cena jest nieco ponad maksimum, które ustaliłeś. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.