x-kom hosting

Ile moge dostac ?

Sobiepan
komentarz
komentarz

chyba coś około 1500, zależy w jakim jet stanie

mendus
komentarz
komentarz (edytowane)

Jestem jego pierwszym wlascicielem posiadam go ponad 2 lata dałem za niego wlasnie 4700zl , wizualny bardzo dobry tylko mala dzirka jest kolo kamery praktycznie nie widoczna , bateria trzyma okolo 2 godzin. Dałem za niego 3619zl

Edytowane przez mendus
amso
komentarz
komentarz

2000 max pewnie gdyż poleasingowy m4700 na procku i7qm/16 gb ram i quadro 2000 z windows 10 i 240 ssd można mieć za około 3000 zł z gwarancją. U Ciebie brak systemu, brak gwarancji dysk 5400 - słaby jak na dzisiejsze czasy, mamy 8 gb a nie 16 więc tak 2000 zł ja bym dał maks. 

mendus
komentarz
komentarz

Ale ten posiada dosc dobra jak na laptop karte graficzna i procesor  no i ma 17 calowy ekran. No ale co prawda gwarancji nie ma i systemu tez

amso
komentarz
komentarz

Tak, a Karta Quadro 2000 to również mocna karta fakt do innych czynów ale dla architekta czy tworzenia filmów idealna więc przypuśmy, że mamy równoważnie w tej kwestii. Procesor tak samo równowaga mniej ramu Ty masz, słabszy dysk i brak gwarancji. Skoro za 3000 zł możesz mieć taką maszynę z gwarancją to pomyśl, że ktoś kto będzie chciał kupić kupi Twojego lapka tylko po taniości. Czemu ? Bo przykładowo Twoja mocna grafa może się psuć i nikt nie ma pewności, że tak nie będzie :). Mocne układy potrafią się grzać i to ludzi często zniechęca.

mendus
komentarz
komentarz

No procesor nie az taki podobny . No ale co fakt grzeje karta graficzna jak nie wie mco :D kielbaski mozna smazyc :D

Prosaid
komentarz
komentarz

Możesz próbować za około 2000 zł

mendus
komentarz
komentarz

Wystawilem na Olx za 2700 i komis napisal do mnie ze bierze od reki za 2200 xD

amso
komentarz
komentarz

Czyli 200 zł więcej a wiec mało się pomyliliśmy 

mendus
komentarz
komentarz

No ale to jest komis tez musi na tym zarobic wiec :D

amso
komentarz
komentarz

Tylko komis są gwarancje a Ty nie ;)

Prosaid
komentarz
komentarz

Za 2300 pójdzie może zobaczymy :) fani 17 calowców lubia przepłacać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.