x-kom hosting

Chłodzenie Wodne ? Jak ?

Szwedziu92
utworzono
utworzono

Witam
nie wiem czy to dobre miejsce ale chciałbym sie dowiedzieć w sprawie owego chłodzenia. chciałbym założyć chłodzenie wodne na podwójnej chłodnicy chyba staczy albo za dużo ponieważ chciałbym miec na procesorze na kartę graficzną i na ten radiator co jest na płycie głównej  nie wiem czy tam jest sens. chodzi mi o to co dokładnie potrzebuje poza chłodnicą wiatrakami i wężami. czy na karte graficzną jest jakieś specjalne coś ? czy można przymocować takie samo co na procesor ? przepraszam za słownictwo ale po prostu nie wiem jaką nosi to nazwę . obecnie mam temperature jak nic nie robie w granicach 40 - 45 stopni procesora czy na chłodzeniu wodnym będzie duża różnica ? Dziekuje i Pozdrawiam

528312_0_f.jpg

Szwedziu92
komentarz
komentarz

jest ktoś kto pomoże ?

jest ktoś kto pomoże ?

Youki
komentarz
komentarz

Jaką masz tak w ogóle obudowę?

Pod ten podzespoły średnio się opłaca robić custom LC, chyba, że dla samej sztuki

Szwedziu92
komentarz
komentarz

jednak doszedłem do wniosku  ze założę chłodzenie tylko na procesor. z jedną chłodnicą . taki gotowy zestaw. np : http://allegro.pl/chlodzenie-wodne-corsair-hydro-series-h55-i6720415809.html ( nie wiem czy można wstawiać linki ) na taki pojedynczy zestaw mam miejsce. ale czy to da coś wiecej jak sam wiatrak ? czy w tym jest już płyn czy jakoś trzeba uzupełnić ? Pozdrawiam .

xNeonSkillx
komentarz
komentarz

Może to ci pomoże
Link

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Jaki CPU chcesz tym małym AIO chłodzić ?

Jaką masz obudowę ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.