x-kom hosting

Problem z kompem

2jacks
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem z komputerem....chyba. Generalnie zaczęło się od kłopotów z popularną grą. Chodzi o Gwint....nie mogłem i nadal nie mogę rozpocząć rozgrywki z powodu utraty połączenia. Nie znam się na tym wszystkim więc postanowiłem że zrobię format....ale to też nie pomaga. W zasadzie to jest coraz gorzej. Czasem nie mogę otworzyć strony internetowej i nie wiem co może być przyczyną. Czasem wyskakują mi jakieś dziwne komunikaty że strona nie odpowiada....czasem mam znaczek że komp myśli, jakby się wieszał. 

 

No i nie do końca rozumiem ten jeba...ny format! Co to kewa za format że jak instaluję system od nowa to mam ulubione strony zachowane w przeglądarce? Jak zrobić ten format żeby spaliło wszystko do gołej ziemi? Mam windowsa 8.1 i nie wiem już co się dzieje. To stosunkowo nowy komputer

Youki
komentarz
komentarz

To laptop, stacjonarny?
Powiedz w jaki sposób dokładnie robiłeś format.

 

2jacks
komentarz
komentarz

Stacjonarny.....Wchodzę w ustawienia->aktualizacje i odzyskiwanie->odzyskiwanie->usuń wszystkie dane->.....potem już dokładnie nie wiem, ale wybierałem tak żeby było jak najradykalniej...czyli wybierałem opcje z usuwaniem osobistych plików itd...

Mam płytę i mogę z płyty wszystko wgrać. 

Youki
komentarz
komentarz

Nie tak. 

Z płyty na nowo, pełny format całego dysku.

 

2jacks
komentarz
komentarz (edytowane)

No ok...z płyty...ale jak najpierw zrobić zupełny format starego systemu? Kiedyś to się pisało w biosie format C itd....a teraz to nie wiem, bo wszedzie jak wpisuję w googlu wyskakują jakieś wersje formatu bez płyty itd...

 

No właśnie zrobiłem ponownego formata...z systemu z płyty...i jest to samo. Już na starcie widzę że komp ma przestoje i się wiesza i nie mam pojęcia z czego to wynika. Już podczas zwykłego skrolowania onetu potrafi mieć przestoje. Znowu wszystkie stare zakładki są obecne. Instaluję przeglądarkę od początku i zakładki są obecne..ja tego nie rozumiem. To co to za format? Nie wiem co mam robić

Mam 2 partycje i dysk ssd...na jednej partycji jest chyba tylko system...ale jak chcę tam zainstalować nowy system to wyskakuje mi takie info:

"Nie można zainstalować systemu Windows na dysku. Dysk zawiera tabele partycji MBR z interfejsem EFI...system Windows można instalować tylko w GBT"

 

Czy coś takiego

Edytowane przez 2jacks
Youki
komentarz
komentarz

A jaką przeglądarkę używasz?

Może masz konto do synchronizacji ustawione i Ci po instalacji pobiera Twoje dane?

 

2jacks
komentarz
komentarz

Google chrome....ale ja nawet rozdzielczości nie muszę zmieniać po tym "formacie". Wszystko jest już na starcie na maks...

Generalnie to jest katastrofa postępująca. Coraz ciężej jest mi w ogóle onet przeglądać. Strona się zawiesza, nie odpowiada, blokuje się itd....Już sam nie wiem czego to jest wina. Komputera, przeglądarki, połączenia internetowego. 

Youki
komentarz
komentarz

Na SSD instalowałeś system, tak?

A na HDD co masz?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.