x-kom hosting

Kolink Core - warto?

Mirot
utworzono
utworzono

Czy zasilacze firmy Kolink są bezpieczne? 

Youki
komentarz
komentarz

O jaki konkretnie model chodzi?

rafalluz
komentarz
komentarz

Zdecydowanie nie wygląda to najlepiej. Nie brać.

Youki
komentarz
komentarz

Do jakiego zestawu szukasz zasilacza?

W tej cenie rzekomo 600W nie wygląda najlepiej. Lepiej wziąć coś wiadomego, sprawdzonego.

 

Mirot
komentarz
komentarz

Mam zamiar kupić sobie zasilacz o mocy 600W by móc trochę bardziej rozbudować komputer i szukam trochę w nowych i używanych. Znalazłem ciekawy używany od Culler Mastera za około 130 zł, ale chciałbym żeby miał on kabel 8 pin do kart graficznych a on miał tylko 6 pinowe. Dlatego zainteresował mnie ten model od Kolnika. Wygląda całkiem dobrze, napisane jest że jest bezpieczny lecz wolę mieć pewność.  

rafalluz
komentarz
komentarz

Nie jest bezpieczny.

 

Na stronie 80plus nie ma w ogóle wpisu dla firmy Kolink, więc notka o certyfikacie 80 PLUS jest kłamstwem. Samo to wystarczy, by jednostkę skreślić - co jeszcze będzie tam kłamstwem?

 

Sprecyzuj, co to znaczy "trochę rozbudować" komputer, bo podejrzewam, że nie potrzebujesz 600W (których ten Kolink na 99% i tak nie ma).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.