x-kom hosting

[700zł] Upgrade Notebooka do pracy w Autocad

Pepesza
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć wszystkim, 

 

mam do Was pytanie odnośnie upgrade'u, oczywiście tylko jeśli jest jakkolwiek to możliwe do zrobienia, mojego notebooka. Jestem, można powiedzieć, zielony w sprawie budowy notebooków jak i ich przerabiania, naprawiania, itp. Dlatego liczę na Waszą pomoc :)

Posiadam aktualnie ASUS k50ij, zdaje sobie sprawę, że ten notebook swoje lata świetności ma już dawno za sobą, jednak do tej pory nie sprawiał mi żadnych problemów podczas pracy na studiach w programach CAD. Jednak jestem zmuszony przesiąść się na nowsze oprogramowanie minimalnie na AutoCad 2016. Głównie zależy mi na swobodnym przeglądaniu średniej wielkości projektów, gdyż rysuję głównie na PC. I tu dochodzimy do meritum tematu, czy w ogóle istnieje jakiś sposób, by poprawić wydajność notebooka? Czy zamiast ewentualnego dokupienia lepszych podzespołów lepiej zastanowić się nad kupnem czegoś nowszego?

 

Bardzo proszę o każdą opinie na ten temat i za każdą z góry serdecznie dziękuje. 

Pozdrawiam ;)

 

 

Aktualna specyfikacja: 

 

Procesor: Intel Pentium Dual Core T4200 : 2.0 GHz FSB 800MHz, 1M L2 Cache 
 
karta graficzna: Intel GMA 4500M
 
RAM: 4GB DDR2 
 
system: Win7 64bit 
 
płyta główna: N13219
Edytowane przez Pepesza

Youki
komentarz
komentarz
53 minuty temu, Pepesza napisał:

Czy zamiast ewentualnego dokupienia lepszych podzespołów lepiej zastanowić się nad kupnem czegoś nowszego?

Zdecydowanie, tutaj wiele i tak nie zdziałasz przy obecnym sprzęcie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.