x-kom hosting

[~2000-2500] Laptop interent filmy starsze gry

zzzxxx2000
utworzono
utworzono (edytowane)

Bez system operacyjnego z procesorem i5 i 8 GB RAM z możliwością montażu dysku M.2 SSD , mile widziana matryca FHD

 

Zależy mi na dobrej kulturze pracy oraz na płynności podczas przeglądania internetu , oglądania filmów i grania w starsze tytuły pokroju Diablo 3

 

Zastanawiałem się nad laptopem ACER Aspire F5-573G-574E ale nigdzie nie mogę znaleźć go w konfiguracji bez systemu operacyjnego z 8 GB RAM i i5-7200U

 

Ktoś ma namiary na takiego bez systemu operacyjnego i w konfiguracji z 8 GB RAM i i5-7200U albo jakieś inne sugestie co wybrać za około ~2000-2500?

Edytowane przez zzzxxx2000

zzzxxx2000
komentarz
komentarz

Pomoże ktoś? :)

Youki
komentarz
komentarz

Tego Acera nie dostaniesz bez systemu jeśli chodzi o modele z polskiej dystrybucji.

Nic sensowniejszego w tej cenie nie dostaniesz.

Prosaid
komentarz
komentarz

Dokładnie Acer F5 był by najlepszy ale jest droższy. Ewentualnie HP ProBook 450 G3 i5-6200U/8GB/500GB/W7P+W10P FHD

Matryca FULL HD matowa, przyzwoite wykonanie praktyczna, częściowo aluminiowa obudowa przy tym atrakcyjna stylistyka, miejsce na dysk SSD m2, całkiem lekki, bardzo stabilna praca pod obciążeniem, dobre rozmieszczenie portów, wymienialny akumulator, łatwy dostęp do podstawowych podzespołów, przyjemne w użyciu urządzenia sterujące, niskie temperatury pracy bez obciążenia, niezłe przebiegi na akumulatorze ponad 5h na wifi.

http://www.x-kom.pl/p/331177-notebook-laptop-156-hp-probook-450-g3-i5-6200u-8gb-500gb-w7pw10p-fhd.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.