x-kom hosting

Pomoc przy wyborze pamięci ram DDR4

Irv1ng
utworzono
utworzono

Witam forumowiczów. Sprawa wygląda następująco, modernizuje swojego peceta. Wczoraj zamówiłem procesor Pentium G4560, dzisiaj mam zamiar zamówić płytę główną Gigabyte GA-B250M-DS3H. Teraz czas na dobór pamięci ram. Oto jak będzie wyglądał mój sprzęt.
Procesor: Pentium G4560
Płyta główna: Gigabyte GA-B250M-DS3H
Zasilacz: Corsair VS 450 Watt
Karta graficzna: GeForce 9600GSO 384MB

Postanowiłem, że włożę 8GB ram DDR4, wystarczy mi taka ilość na tę chwilę(z możliwością dołożenia w przyszłości). Teraz kilka pytań:
1.Wybrać jedną kość 8GB, czy 2x4GB? (Płyta obsługuje 4 sloty pamięci ram).
2.Jakaś konkretna firma co robi bardzo dobre pamięci ram? Czy to bez znaczenia? 
3.Płyta obsługuje częstotliwości 2133, oraz 2400, więc szukać pamięci pod 2133 czy 2400?
4.Może ktoś mi zaproponuje jakie pamięci, które będą najlepsze, tak żeby wyrobić się do 300zł 

Youki
komentarz
komentarz

Płyta ma 4 złącza, możesz wziąć 2x4 GB.

Pod ten chipset 2400 MHz.

Najtańsze kostki 2x4 GB 2400 MHz CL15/CL14 szukać, firma bez większego znaczenia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.