x-kom hosting

monitor csgo

metyl
utworzono
utworzono

Siemanko! Jakies 3-4 lata temu prężnie grywałem w csaka.. nadeszla era csgo i postanowilem wrocic, wiele dobrego slyszalem na temat monitorow 144hz, czy faktycznie roznica w grywalnosci miedzy monitorem 60hz a 144 jest az tak duza? czy warto kupic? jezeli tak to jaki? poleccie cos moi kochani!

Youki
komentarz
komentarz

Obraz jest wyraźnie płynniejszy, ale trzeba też dobrze grać i w ogóle, monitor nie zrobi z Ciebie super gracza.

Ile masz do wydania, jaki układ graficzny?

metyl
komentarz
komentarz

no tak naprawde grac gram niezle, w GO grałem okolo 2 lata i przestałem ze wzgledu na cheaterow.. MMy sa jak dla mnie nie grywalne, mimo tego mialem globusa i 9lvl na faceicie.. teraz zamierzam grac tylko ESEA bo tam trudno o cheatera i spotkanie go na serwerach ESEA graniczy z cudem tak naprawde.. co do grafiki to raczej juz stara bo gtx 750, na obecna chwile na rozdzialce 1600x900 grajac 5v5 mam okolo 300fps.. do wydania max 1200zl

Youki
komentarz
komentarz

Za te 1100 zł wyrwiesz LG 24GM77

metyl
komentarz
komentarz

ale czy warto za ta kase?

Youki
komentarz
komentarz

Tak, zresztą od 1000 zł dopiero się zaczynają monitory 144 Hz

metyl
komentarz
komentarz

slyszalem ze trzeba tez miec w miare dobry pc zeby komp uciagnal te 144mhz odswiezania... czy to prawda?

jezeli chodzi o parametry to;

i5 4440

gtx750

4gb

Youki
komentarz
komentarz

No tak, najlepiej ustawić lock na 144 FPS.

Na pewno na ten czas dokup kolejną kostkę RAM.

molfebork
komentarz
komentarz
Dnia 18.02.2017 o 12:57, metyl napisał:

ale czy warto za ta kase?

Witam, posiadam  LG 24GM77 zakupilem go za 1150zl z dodatkowa gwarancja na 3 lata rozszerzona. Monitor mam juz jakies 3 miesiace, w Csa gram na wysokim poziomie Global --> faceit 8/9 lvl. Jesli chodzi o 144hz, to roznica jest ogromna, nawet nie ma co porownywac, i z miejsca, jesli chhcesz cos osiagnac wyzej, to tylko i wylacznie 144hz. Kursor myszki nie rusza się po ekranie, tylko dosłownie PŁYWA. Jak cos to pisz na priw, rozmyslam nad sprzedaniem calego mojego sprzetu, i zakupu laptopa, bo nie mam czasu juz na granie (praca,studia), monitor jeszcze w foliach :D Jakbys mial jakies pytania smiało. Pozdrawiam

metyl
komentarz
komentarz

jutro zamierzam zamowic monitor 144hz.. czyli ten LG to najlepsza opcja do 1200zl rozumiem?

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

metyl
komentarz
komentarz

czytalem ze przy ustawieniu 144hz w niektorych monitorach rozmywa ekran... czy bede potrzebowal innego kabla ? czy zwykly hdmi wystarczy?

metyl
komentarz
komentarz (edytowane)

 

a czy przy gtx 750 uzyskam 144hz?

Edytowane przez metyl
Youki
komentarz
komentarz

Stabilne nie.

metyl
komentarz
komentarz

youki co masz na mysli?

bemol911
komentarz
komentarz

Że będą spadki poniżej tych 144FPS.

  • Dobra wypowiedź 1
metyl
komentarz
komentarz

rozumiem.. ten kabel ktory podal kolega ma troszke inne wejscie niz hdmi prawda?

patrze ze moja karta ma tylko hdmi, crt i dvi

metyl
komentarz
komentarz

a czy on daje mozliwosc 144hz??

bemol911
komentarz
komentarz

Tak, jaki masz dokładnie model karty. 

  • Dobra wypowiedź 1
metyl
komentarz
komentarz (edytowane)

ge force gtx 750 2mb MSI

Edytowane przez metyl
bemol911
komentarz
komentarz

Taką ? posiada ona DVI-D Dual Link więc osiągniesz 144Hz. 

 

641960_1_f.png

metyl
komentarz
komentarz (edytowane)

tak. czyli ten kabelek z allegro ktory podałes bedzie oki??

Edytowane przez metyl
Youki
komentarz
komentarz

Tak, będzie.

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.